"Nawoływanie do agresji przez Frasyniuka zbiera swoje żniwo". Posłanka PiS dostała hejterski list
09.12.2019 15:03

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Joanna Borowiak poinformowała w mediach społecznościowych o hejterskim liście, jaki został nadany na adres jej biura poselskiego.
Otrzymałam taki list napisany językiem ,,miłości". Nawoływanie do agresji przeciwko politykom #PiS przez p. Frasyniuka zbiera swoje żniwo. Czy o taki dialog i pokój apelowała kandydatka PO? Co będzie dalej?
Jeśli ktoś rozpozna charakter pisma autora, proszę o wiadomość na Priv
- pisze na Twitterze poseł Joanna Borowiak. Do wpisu dołączyła zdjęcie hejterskiego listu. "Ty wstrętna zakłamana BABO - żebyś zdechła !!!" - napisał anonimowy autor.
Otrzymałam taki list napisany językiem ,,miłości". Nawoływanie do agresji przeciwko politykom #PiS przez p. Frasyniuka zbiera swoje żniwo. Czy o taki dialog i pokój apelowała kandydatka PO?
— Joanna Borowiak (@BorowiakJoanna) December 9, 2019
Co będzie dalej?
Jeśli ktoś rozpozna charakter pisma autora, proszę o wiadomość na Priv. pic.twitter.com/Rldc3cKNCo
raw

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 09.12.2019 15:03
Ostre starcie Beaty Kempy z Radosławem Sikorskim. „Zrobiliście kobietom Afganistan”
08.03.2026 10:16

Komentarzy: 0
Do ostrej wymiany zdań doszło na platformie X między ministrem spraw zagranicznych Radosławem Sikorskim (KO) a europoseł Beatą Kempą (PiS). Wszystko zaczęło się od wpisu szefa MSZ na temat prof. Przemysława Czarnka.
Czytaj więcej
Przemysław Czarnek kandydatem na premiera. Jest decyzja Komitetu Politycznego PiS
07.03.2026 17:15
Przemysław Czarnek: Mam być maszynistą, a prezes Kaczyński kierownikiem pociągu
07.03.2026 15:31

Komentarzy: 0
Kandydat PiS na premiera Przemysław Czarnek podkreślił w sobotę w Krakowie, że partia wsiada do znakomicie naoliwionego pociągu szybkich prędkości, po to, żeby wybrać dla Polski. Dodał, że ma być maszynistą tego pociągu, a prezes Jarosław Kaczyński kierownikiem.
Czytaj więcej
Przemysław Czarnek kandydatem PiS na premiera. Lawina komentarzy
07.03.2026 15:28
Kandydat PiS na premiera. Kaczyński: Dzisiaj ważny dzień dla Polski
07.03.2026 13:31

Komentarzy: 0
Dziś w Krakowie PiS wskaże polityka, który ma poprowadzić partię do zwycięstwa w wyborach parlamentarnych. "Czas zejść z kursu na katastrofę i wrócić na drogę rozwoju, bezpieczeństwa i dobrych perspektyw dla naszych obywateli" – podkreśla jeszcze przed konwencją prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Czytaj więcej

