Ile na korcie zarobiła Radwańska? Jest siódma na liście tenisistek wszech czasów

Agnieszka Radwańska w wieku 29. lat przeszła na sportową emeryturę. Zgromadzone przez lata kariery środki finansowe dają jej mocną stabilizację finansową. „Isia” ma na koncie ponad 27 milionów dolarów.
Wczoraj nasza czołowa tenisistka poinformowała o zakończeniu kariery na Facebooku. "Nie jest mi z tym łatwo. W głowie jeszcze tyle wspomnień, emocji zwycięstw tych dwudziestu zdobytych turniejów i tych blisko sześciuset wygranych meczów. Niestety nie mogłam już trenować jak dawniej, a organizm i tak coraz częściej odmawiał posłuszeństwa. W trosce o swoje zdrowie, z pełną świadomością obciążenia, jakie niesie rywalizacja na tak wysokim poziomie, nie jestem już w stanie zmobilizować swojego organizmu do jeszcze większej eksploatacji" - dodała.
Na liście płac tenisistek wszech czasów podaną w dolarach Agnieszka Radwańska zajmuje siódme miejsce z kwotą 27 683 807 mln dolarów.
Źródło: TVN24
Na liście płac tenisistek wszech czasów podaną w dolarach Agnieszka Radwańska zajmuje siódme miejsce z kwotą 27 683 807 mln dolarów.
Źródło: TVN24

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 15.11.2018 11:03
Komentarze
Reprezentacja Polski bez Świątek w kluczowym meczu
28.03.2026 18:10

Komentarzy: 0
Iga Świątek oficjalnie potwierdziła, że nie wystąpi w nadchodzącym turnieju kwalifikacyjnym Billie Jean King Cup w Gliwicach, w którym polska reprezentacja zmierzy się z Ukrainą 10 i 11 kwietnia. Decyzja polskiej tenisistki była szeroko oczekiwana po wcześniejszych doniesieniach.
Czytaj więcej
Problemy Świątek na korcie. Ekspert ujawnia przyczyny słabszej gry
28.01.2026 22:20

Komentarzy: 0
Na tegorocznym Australian Open 2026 Iga Świątek zakończyła rywalizację na ćwierćfinale, przegrywając w dwóch setach z Jeleną Rybakiną. To kolejny sygnał, że polska tenisistka w ostatnich miesiącach ma problemy z wygrywaniem z czołowymi zawodniczkami WTA.
Czytaj więcej
Mamy to! Polska w finale tenisowego United Cup
10.01.2026 15:31
Sukces Polek w kwalifikacjach Billie Jean King Cup
16.11.2025 22:28

Komentarzy: 0
Polki pokonały Rumunki 3:0 w meczu tenisowego turnieju kwalifikacyjnego Billie Jean King Cup w Gorzowie Wlkp. Linda Klimovicova wygrała z Eleną Ruxandrą Berteą 6:2, 6:1, Iga Świątek z Gabrielą Lee 6:2, 6:0 , a trzeci punkt zdobyły deblistki Katarzyna Kawa i Martyna Kubka.
Czytaj więcej
Wspaniały gest Igi Świątek. Tenisistka zaskoczyła fanów
03.11.2025 20:45

Komentarzy: 0
Najlepsza polska tenisistka przekazała 200 tysięcy złotych na utworzenie Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Piotrkowie Trybunalskim. To kolejny krok w działaniach na rzecz świadomości zdrowia psychicznego, które od lat są jej szczególnie bliskie.
Czytaj więcej
