Szukaj
Konto

Gratka dla fanów M jak miłość. Kiedy premiera specjalnego odcinka?

M jak miłość
Źródło: zrzut ekranu z serwisu YouTube / TVP VOD
Serial „M jak miłość” świętuje w tym roku 25-lecie. Specjalny odcinek zatytułowano „25 lat M jak miłość. Nasz srebrny jubileusz”.
Co musisz wiedzieć
  • Serial "M jak miłość" ma 25 lat
  • Specjalny odcinek pokazuje powrót Piotra Zduńskiego do Grabiny
  • Paweł i Franka zaczynają budowę domu, Natalia i Adam przeżywają ważne chwile
  • Małgorzata Pieńkowska zaśpiewa "Walc Barbary"

 

Gratka dla fanów "M jak miłość"

"Akcja jubileuszowego odcinka rozegra się też nigdzie indziej jak w Grabinie - miejscu będącym od lat symbolem familijnych spotkań, ludzkiej życzliwości i miłości. Do rodzinnej miejscowości powróci Piotr Zduński, przywożąc ze sobą nie tylko bliskich, lecz także sekret, który skrywał przez ćwierć wieku. Nocne spotkanie w Grabinie okaże się wyjątkowe również dla Natalii i Adama, a ich relacja nabierze nowego znaczenia. Równolegle Paweł i Franka wraz z synkiem rozpoczną nowy etap życia, podejmując się budowy wymarzonego domu - nie zabraknie jednak komplikacji, które wystawią ich cierpliwość na próbę"

- informuje producent.

Podczas jubileuszu Małgorzata Pieńkowska zaśpiewa "Walc Barbary". O dobry humor zadbają Kisielowa i Żak, "z własnoręcznie przygotowanymi wypiekami i odrobiną szalonych pomysłów, w tym rowerową przejażdżką bez ubrania". W odcinku pojawi się też poruszający moment, gdy seniorka rodu Basia odnajdzie zagubiony list od Lucjana.

"M jak miłość" cieszy się popularnością

Serial "M jak miłość" emitowany jest na antenie TVP2 od 4 listopada 2000 roku. To jedna z najpopularniejszych zaraz po "Klanie" i "Na dobre i na złe" telenowel w Polsce. Opowiada o historii rodziny Mostowiaków, której członkowie przeżywają wiele emocjonalnych perypetii. Produkcja przyciągnęła rekordową widownię w 2005 roku. Było to aż 12,5 mln widzów. Twórcy serialu zostali kilkukrotnie nagrodzeni m.in. Telekamerą "TeleTygodnia" oraz Złotą i Platynową Telekamerą.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 03.10.2025 19:36
Źródło: Interia.pl