Eliza Michalik: Polska nie jest krajem dla ludzi

Dziennikarka i publicystka "Superstacji" podzieliła się swoimi przemyśleniami poprzez komentarz na Twitterze.
Żubr wędrowiec trafi na grilla. Niemcy to nie jest kraj dla tych zwierząt
- brzmi artykuł na portalu Telewizji Republika. Redaktorzy opisali w nim historię polskiego żubra, który po przekroczeniu niemieckiej granicy został odstrzelony. Media donoszą, że głowa zwierzaka trafi do lokalnego muzeum, a mięso zostanie upieczone na grillu.
Polska zaś nie jest krajem dla łosi. I ludzi.
- skomentowała Eliza Michalik.
Polska zaś nie jest krajem dla łosi. I ludzi.
— Eliza Michalik (@EMichalik) 18 września 2017
źródło: twitter

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 18.09.2017 17:12
Komentarze
Eliza Michalik: Chrzanić Żołnierzy Wyklętych. Zajmijcie się smogiem
07.03.2018 17:15

Komentarzy: 0
Dziennikarka Superstacji Eliza Michalik znów wzbudza kontrowersje. Komentując fatalną jakość powietrza w Warszawie nawiązała do polityki historycznej prowadzonej przez obecny rząd. "Chrzanić Żołnierzy Wyklętych i inne propagandowe bzdury. Smog, powietrze które nas zabija, powinno być absolutnym numerem 1 dla każdego polityka i obywatela" - napisała.
Czytaj więcej
Prof. Jan Żaryn o wpisie Elizy Michalik: "W Polsce mamy dziennikarzy, których nie interesuje prawda"
31.01.2018 16:38
Media: Irańska delegacja opuściła miejsce rozmów po wpisie Trumpa
21.06.2026 21:57

Komentarzy: 0
Delegacja Iranu opuściła miejsce rozmów z przedstawicielami USA, które odbywały się w niedzielę w szwajcarskim kurorcie Buergenstock po tym, jak amerykański prezydent Donald Trump opublikował wpis, w który zagroził wznowieniem ataków na Iran - podała irańska agencja IRNA, cytowana przez AFP.
Czytaj więcej
Zełenski uderza w Nawrockiego. "Działa jak Viktor Orban"
21.06.2026 21:43

Komentarzy: 0
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski uważa, że prezydent RP Karol Nawrocki zdecydował się na eskalację w kwestii odebrania ukraińskiemu przywódcy Orderu Orła Białego ze względu na wewnętrzną walkę polityczną w Polsce. Dodał, że Nawrocki działa jak Viktor Orban, gdy był premierem Węgier.
Czytaj więcej
Ekstraklasa koszykarzy - Legia obroniła tytuł mistrza Polski
21.06.2026 21:13

Komentarzy: 0
Koszykarze Legii Warszawa obronili tytuł mistrza Polski. W siódmym meczu finału play off pokonali u siebie Orlen Zastal Zielona Góra 78:70 i wygrali rywalizację 4-3. Po swój dziewiąty złoty medal w historii sięgnęli w roku 110-lecia klubu.
Czytaj więcej
