Beata Szydło pyta Hołowni: Czy zapanuje Pan nad jej zachowaniem?

Nie możemy zlekceważyć tak podstawowej wartości jak suwerenność, nie zgadzamy się na jakiekolwiek dalsze odbieranie kompetencji państwom. Jeśli UE ma przetrwać, to musi odejść od prób łapczywego zagarniania kolejnych kompetencji
- mówił w Sejmie premier Mateusz Morawiecki podczas exposé.
CZYTAJ WIĘCEJ: Premier Morawiecki wygłasza exposé: UE musi odejść od prób łapczywego zagarniania kolejnych kompetencji
"Czy zapanuje Pan nad jej zachowaniem?"
Podczas przemówienia Mateusza Morawieckiego doszło do skandalicznej sytuacji. Poseł KO Henryka Krzywonos zamiast siedzieć na sali plenarnej, stała odwrócona plecami do mówiącego premiera.
CZYTAJ WIĘCEJ: Szokujące zachowanie poseł KO podczas exposè premiera Morawieckiego [WIDEO]
Głos w sprawie zabrała Beata Szydło.
Panie marszałku @szymon_holownia, zachowanie takie jak poseł Krzywonos jest niegodne nie tylko Sejmu, ale każdego miejsca pracy. Czy zapanuje Pan nad jej zachowaniem? Czy udaje Pan, że nie widzi?
- napisała na Twitterze [X].
Panie marszałku @szymon_holownia, zachowanie takie jak poseł Krzywonos jest niegodne nie tylko Sejmu, ale każdego miejsca pracy. Czy zapanuje Pan nad jej zachowaniem? Czy udaje Pan, że nie widzi? pic.twitter.com/CIm3FIC4AO
— Beata Szydło (@BeataSzydlo) December 11, 2023
Sejm wybrał nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego
Likwidacja CBA. Jest decyzja Sejmu
Złe wieści dla Donalda Tuska. Nowy sondaż
Telus o sytuacji rolników: Drogie paliwo, drogie nawozy, tanie zboże i brak pomocy tego rządu
Czarzasty zablokował w Sejmie ustawę o SAFE 0 procent: "Dość ściemy i obłudy"




