Roksana Węgiel ogłosiła radosną nowinę. Lawina gratulacji w komentarzach

- Roksana Węgiel potwierdziła współpracę z raperem o pseudonimie White 2115.
- Jej nowy singiel wkrótce będzie miał swoją premierę.
- Roxie to wokalistka młodego pokolenia, która zwyciężyła w konkursie Eurowizji Junior 2018.
Roksana Węgiel ogłosiła radosną nowinę
W mediach społecznościowych Roksana Węgiel opublikowała zdjęcie na tle kultowego znaku Hollywood.
Wokalistka potwierdziła współpracę z raperem o pseudonimie White 2115.
Premiera najnowszego utworu zatytułowanego "Chciałam Ciebie więcej" została zaplanowana na 8 maja.
Pod opublikowanym zdjęciem z zapowiedzią nowego singla w komentarzach pojawiła się lawina gratulacji od fanów wokalistki.
Rosnąca popularność Roksany Węgiel
Roksana Węgiel, znana również jako Roxie, to polska piosenkarka, która zdobyła popularność po wygranej w konkursie Eurowizji Junior 2018, reprezentując Polskę z utworem "Anyone I Want to Be". Urodziła się 11 stycznia 2005 roku w Jaśle. Po wygranej w Eurowizji Junior Roksana kontynuowała swoją karierę muzyczną, wydając kolejne single oraz albumy, takie jak "Roxie" (2019) i "13+5" (2023). Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodych gwiazd w Polsce, zdobywała liczne nagrody i nominacje.
Komentarze
Wstrząsające wyznanie znanej polskiej piosenkarki: Ledwo mnie uratowali
Znany muzyk trafił do szpitala po wypadku. Wiadomo, jak się czuje

Nie żyje znany raper. Przegrał walkę z chorobą









