Festiwal wROCK for Freedom we Wrocławiu
29.08.2017 16:31
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Tradycyjnie już ostatni weekend wakacji we Wrocławiu zarezerwowany jest na koncerty z cyklu „wROCK for Freedom – Legendy Rocka”, które odbywają się w zajezdni autobusowej przy ul. Grabiszyńskiej, bliskim sercu wrocławian miejscu, gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się dolnośląska Solidarność.

1 września w Centrum Historii Zajezdnia zagrają dobrze znani, nie tylko wrocławskiej publiczności, bracia Waglewscy, czyli FISZ EMADE TWORZYWO, tegoroczny laureat Fryderyków ORGANEK oraz święcący tryumfy na arenie międzynarodowej zespół RIVERSIDE.
Główną gwiazdą koncertu 2 września będzie legendarny brytyjski zespół bluesowy TEN YEARS AFTER, który swoją światową karierę rozpoczął na słynnym festiwalu Woodstock w 1969 roku.
Wystąpi również zespół THE STONES z Anglii, uważany za najlepszy na świecie band grający przeboje THE ROLLING STONES w oryginalnych aranżacjach z dbałością o stroje, instrumenty i brzmienie z epoki "gigantów rocka".
2 wrześnie zagra również rockowa legenda z Wrocławia - LECH JANERKA.
źródło: wrockfest.pl

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 29.08.2017 16:31
Nie tylko Collegium Humanum. Na wrocławskiej uczelni można było zaliczyć semestr w godzinę
22.02.2026 09:56

Komentarzy: 0
Godzina wystarczyła, by przejść przez pół roku studiów podyplomowych. Tak - według relacji opisanej przez „Newsweek” - ma wyglądać nauka w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu. Kontrola ministerstwa wykazała szereg nieprawidłowości.
Czytaj więcej
"Nadszedł czas walki". Solidarność protestowała we Wrocławiu przeciwko Zielonemu Ładowi, ETS i umowie z Mercosur
20.02.2026 14:38
Komentarzy: 0
We Wrocławiu przedstawiciele Solidarności protestowali dziś przeciwko polityce Zielonego Ładu, systemu ETS i umowie z Mercosur. Wsparli ich m.in. rolnicy z Solidarności RI. W proteście wziął udział Maciej Kłosiński, zastępca przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność".
Czytaj więcej
Trwa protest Solidarności we Wrocławiu. Maciej Kłosiński: Decyzje podejmuje się ponad naszymi głowami. Nie ma na to naszej zgody
20.02.2026 10:01
"Dość niszczenia polskiej gospodarki!" Już jutro protest we Wrocławiu
19.02.2026 20:03
Komunikat dla mieszkańców Wrocławia
19.02.2026 16:23


