Osieroceni wyborcy
Elektoraty partii opozycyjnych są kompletnie zdezorientowane i zdegustowane brakiem ich wspólnego stanowiska w najważniejszej obecnie z politycznego punktu widzenia sprawie.
Wczoraj pisałem o nieudolnej i pociesznej opozycji, do której idealnie pasuje jeszcze jedno słowo: niepociumana. Dzisiaj chcę z niekłamanym współczuciem pochylić się nad jej wyborcami.
Co oni mają biedni zrobić, skoro nie dostali żadnej jednoznacznej instrukcji? Nie wiedzą więc, czy aby pozostać wiernymi swoim politycznym wybrańcom powinni zbojkotować korespondencyjne wybory na Prezydenta RP, czy też przystąpić do nich.
Te rozterki są widoczne w wielu portalach społecznościowych i coraz częściej przybierają agresywny charakter. Elektoraty partii opozycyjnych są bowiem kompletnie zdezorientowane i zdegustowane brakiem ich wspólnego stanowiska w najważniejszej obecnie z politycznego punktu widzenia sprawie.
Nie ma się więc co dziwić, że popadają w złość i we frustrację, ponieważ zrozumieli, iż zostali osamotnieni przez liderów, którzy w kluczowym momencie okazali pożałowania godną słabość oraz całkowitą niezdolność do wzniesienia się ponad partykularne interesy.
Co oni mają biedni zrobić, skoro nie dostali żadnej jednoznacznej instrukcji? Nie wiedzą więc, czy aby pozostać wiernymi swoim politycznym wybrańcom powinni zbojkotować korespondencyjne wybory na Prezydenta RP, czy też przystąpić do nich.
Te rozterki są widoczne w wielu portalach społecznościowych i coraz częściej przybierają agresywny charakter. Elektoraty partii opozycyjnych są bowiem kompletnie zdezorientowane i zdegustowane brakiem ich wspólnego stanowiska w najważniejszej obecnie z politycznego punktu widzenia sprawie.
Nie ma się więc co dziwić, że popadają w złość i we frustrację, ponieważ zrozumieli, iż zostali osamotnieni przez liderów, którzy w kluczowym momencie okazali pożałowania godną słabość oraz całkowitą niezdolność do wzniesienia się ponad partykularne interesy.

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 20.04.2020 12:33
Komentarze
Protesty w Turcji po zatrzymaniu burmistrza Stambułu. Nowe informacje
20.03.2025 21:45

Komentarzy: 0
Mimo zakazu zgromadzeń tłum demonstrujących zebrał się w czwartek przed siedzibą władz miejskich w Stambule, by zaprotestować przeciwko zatrzymaniu opozycyjnego burmistrza tej metropolii Ekrema Imamoglu. Według AFP policja użyła gumowych kul i gazu łzawiącego.
Czytaj więcej
Represje wobec konserwatystów dopiero się rozkręcają
19.03.2025 21:25

Komentarzy: 0
Represje wobec konserwatystów dopiero się rozkręcają. Donald Tusk, Adam Bodnar i stojąca za nimi medialno-polityczna maszyna opresji nie zamierza się cofnąć, bo wie, że nie ma odwrotu. Odzyskanie władzy przez PiS będzie więc okupione więzieniem, poniżaniem, nasyłaniem służb specjalnych i zastraszaniem. Obecny system runie, dopiero gdy zgnije do cna.
Czytaj więcej
Nowelizacja ustawy o działaczach opozycji antykomunistycznej. Sprzeciw świętokrzyskiej „S”
17.03.2025 09:53

Komentarzy: 0
Świętokrzyska Solidarność sprzeciwia się planom nowelizacji ustawy z 20 marca 2015 roku o działaczach opozycji antykomunistycznej „polegającej na umożliwieniu osobom współpracującym ze służbami specjalnymi PRL i ich pracownikami posiadania statusu działacza opozycji antykomunistycznej”.
Czytaj więcej
Włoski think tank: Rząd Tuska łamie praworządność i prześladuje opozycję
11.03.2025 13:23
"Serbia powstaje, żeby reżim upadł". Zamieszanie w serbskim parlamencie
04.03.2025 15:40

