Szukaj
Konto

[Tylko u nas] Robert Tekieli: Trwa wojna światowej lewicy z Polską

10.04.2019 03:46
[Tylko u nas] Robert Tekieli: Trwa wojna światowej lewicy z Polską
Źródło: fot. Małgorzata Wasilewska
Komentarzy: 0
Rozpoczęło się powstanie. Potrwa do 26 maja, potem rebelianci rozjadą się na wakacje i wrócą we wrześniu. W końcu wybory parlamentarne są najważniejsze. Za chwilę zaczną krzyczeć, że służba zdrowia w zapaści, że mamy państwo upadłe. Zaczną strajk rezydenci, jakiś budynek państwowy zostanie okupowany. Potem dołączą niepełnosprawni, pielęgniarki, nie wiem, maszyniści lokomotyw. Jakieś prawdziwe nieszczęście, kolejny Diduszko, który się poślizgnie. Ale najważniejsze są media. Każdy, kto przypomni sobie czas przed odejściem poprzedniego rządu PiSu, wie o czym mówię. To był medialny pucz.
Siła propagandy jest niebywała. Napoleon był średniego wzrostu, ale Rosjanie i Anglicy zrobili z niego kurdupla. Inkwizycja to był postęp sądownictwa, w Hiszpanii w wojnie domowej nie walczyli faszyści... Ludzie uważają jednak te propagandowe konfabulacje za oczywistość.

Trybunał Europejski uznał że mówienie o pedofilnym ślubie Mahometa z 9-latką jest nielegalne. Podobnie lodowiec na Grenlandii, który zaczął się gwałtownie powiększać został zaaresztowany. Nie łudźmy się, kłamstwo nie może ostać się bez przemocy.
Jeśli prawica straci władzę, będziemy mieli tak, a może i gorzej w ciągu sześciu miesięcy. Wszystkie najgłupsze pomysły gender, cenzura, zamykanie w więzieniu za poglądy - będziemy to mieli w stężeniu dwa razy większym. Bo lewica odzyskując władzę w Polsce, nie będzie chciała jej już nigdy oddać.

Komunikat bezradnej programowo opozycji jest dziś taki: Drodzy wyborcy, możemy zrobić krzywdę waszym dzieciom, polskiemu państwu, każdemu - jeśli tylko znów wybierzecie PiS. Wziąć dzieci za zakładników? W czym problem?

I co na to druga strona? Dziś zatrzymano byłego dowódcę generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych gen. Lecha M. Aresztowanie generała broni jest czytelnym sygnałem wysłanym przez PiS: wypowiedzenie niepisanej zasady "nie wsadzamy+" jest możliwe i przed wyborami; przesadzicie z ulicą i zagranicą, i immunitety minus.

Jeśli rozpoczęte właśnie powstanie, ze swą taktyką tysiąca Wietnamów będzie eskalowane, ciekawe sześć tygodni przed nami.

Robert Tekieli
Komentarzy: 0
Data publikacji: 10.04.2019 03:46