Karpacz: Pożar w hotelu. Ewakuowano 400 osób

Najprawdopodobniej zapaliły się śmieci
Dostaliśmy informację z monitoringu pożarowego, że zapaliło się pomieszczenie w dolnej części hotelu, czyli w pubie. Najprawdopodobniej zapaliły się śmieci. W całym hotelu jest bardzo duże zadymienie. Pożar najprawdopodobniej mamy zlokalizowany, ale działania cały czas jeszcze trwają. Rozbieramy konstrukcję podłogi i sprawdzamy to kamerą termowizyjną, zarzewia ognia są cały czas dolewane
- powiedział PAP rzecznik PSP w Jeleniej Górze kpt. Krzysztof Zakrzewski.
W hotelu Sandra SPA przebywało ok. 400 osób. Wszystkie zostały ewakuowane do sąsiednich obiektów, nikomu nic się nie stało. Trwa dogaszanie ognia i oddymianie obiektu. Strażacy nie podają, jak długo ono potrwa, bo budynek jest duży i nie wiedzą, kiedy i czy w ogóle będzie można do niego wpuścić ludzi. (PAP)
Czytaj także: Szef gabinetu Andrzeja Dudy dementuje: W kwestii ułaskawienia nic się nie zmienia
Komentarze
Ogromny pożar pod Warszawą. Są nowe informacje

Ogromny pożar pod Warszawą. Ponad 100 hektarów lasu w ogniu

Płonie las pod Warszawą. Zarządzono ewakuację

Komunikat w związku z pożarem pod Wołominem

Płonie las pod Warszawą. Widoczny z miasta pożar wymknął się spod kontroli
