loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Deutschlandfunk w rocznicę "maja 68": "Wystarczy spojrzeć na pożałowania godną Polskę rządzona przez PiS"
Opublikowano dnia 12.05.2018 00:40
Ja nie mogę! :) To jakaś banda psychopatów!
Niemiecka stacja Deutschlandfunk rocznicę "maja 68" (początek rebelii studenckiej) uczciła specjalnie skomponowanym na tę okazję songiem. Ostatnia zwrotka leci mniej więcej tak:...

morguefile.com

"Lecz prawa gejów, prawa kobiet
Gdzie byśmy dzisiaj byli bez tamtego maja?
Wystarczy przecież rzut oka przez granicę
Na pożałowania godną Polskę rządzoną przez PiS"


- I niech mi ktoś jeszcze powie, że to Polacy są agresywni wobec Niemców, lub też, że wykorzystują antyniemiecką retorykę. Obłęd

Marian Panic

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Zbigniew "Zebe" Kula: Tajemnice duszy i umysłu
II Wojna Światowa była przełomem nie tylko w światowej geopolityce. Można powiedzieć, że w skali niespotykanej do tej pory, dokonał się przełom we wszystkich dziedzinach życia, niezależnie od kontynentu, obyczajów, wiary , ale także i prawa.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Nowohuckie kaczkomaty
Chleb i bułki mogą bardzo zaszkodzić ptakom, ponieważ zawierają wiele szkodliwych chemicznych dodatków, co przyczynia się do różnych chorób.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: "Jewropejska Prawda" broni dziennikarza zwolnionego z Biełsatu
"Jewropejska Prawda" (dodatek do lewackiej "Ukraińskiej Prawdy") ujęła się za zwolnionym pracownikiem telewizji Biełsat (Białorusinem), który opublikował na fejsie (i złośliwie skomentował) to słynne już zdjęcie Prezydenta Dudy z wizyty w Waszyngtonie, podpisującego na stojąco dokument. Decyzja - powiem szczerze - dość zaskakująca. Dotąd szefowa tej stacji, pani Agnieszka Romaszewska, raczej wykazywała dużo tolerancji wobec swych pracowników, wśród których nie brakuje KODziarzy, w każdym razie nie kryjących, choćby tu na fejsie, swoich antyrządowych poglądów.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.