Zawody wędkarskie „S”. Rekordowa ryba ważyła prawie 16 kg

- Na terenie Centrum Szkutnik w Oborze odbyły się 16 maja zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego NSZZ „S” ZG Polkowice-Sieroszowice.
- Uczestnicy mogli łowić ryby dowolną metodą.
- Najlepszy wynik uzyskał Jakub Szydzik, którzy złowił prawie 29 kg ryb.
Zawody wędkarskie
Zakończyła się piąta edycja Zawodów Wędkarskich o Puchar Przewodniczącego NSZZ „Solidarność” ZG Polkowice-Sieroszowice. Do rywalizacji przystąpiło niemal 50 wędkarzy. Swoje wędki zarzucili do stawu znajdującego się na terenie Centrum Szkutnik w Oborze.
Spośród 49 uczestników najlepszy wynik w klasyfikacji generalnej osiągnął Jakub Szydzik (28,85 kg).
Drugie miejsce wywalczył Jacek Bień, który złowił równo 20 kg ryb. Podium dopełnił natomiast Krzysztof Ortyński, który uzyskał wynik 17,05 kg. Zdobywca trzeciego miejsca złowił także największy okaz ważący 15,80 kg.
Centrum Szkutnik ufundowało ponadto nagrodę za złowienie największej ilości sumów. W tej kategorii zwyciężył Marcin Nieradka.
Zwieńczeniem trwających pięć godzin zawodów był wspólny piknik.
„Nasze zawody to nie tylko rywalizacja”
Związkowcy z Organizacji Zakładowej NSZZ „Solidarność” Polkowice-Sieroszowice podziękowali w mediach społecznościowym wszystkim obecnym na zawodach. Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz ich rodzinom za obecność, sportową rywalizację i stworzenie wyjątkowej atmosfery, która po raz kolejny pokazała, że nasze zawody to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim świetna zabawa i integracja
– napisali na swojej stronie na Facebooku.
Szczególne podziękowania skierowali do firmy „Sum” Sklep Wędkarski w Lubinie za wsparcie oraz ufundowanie nagród, do Centrum Szkutnik za przygotowanie i udostępnienie obiektu, jak również do firmy Lubinpex za pyszny catering, a także do Studia Multimedialnego Marcina Siwka za fotorelację z wydarzenia.
Komentarze
Za nami XXIII Forum Prawników Związkowych NSZZ „Solidarność”

„U Jędrusia” zawiązała się Solidarność
Rozpoczęły się obrady Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność". Uczczono minutą ciszy pamięć Śp. Henryka Nakoniecznego

Związkowcy z Solidarności wyruszają do Włoch. Chcą zdobyć Mont Blanc

„Są miejsca, z których nie wraca się takim samym”. II pielgrzymka nauczycieli do obozu Ravensbrück








