"Wyrazy uznania za codzienny trud". Życzenia dla funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej

29 czerwca Służba Więzienna obchodzi święto swego patrona, św. Pawła zwanego Apostołem Narodów.
"Z okazji Święta Służby Więziennej, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia i wyrazy uznania wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom naszej formacji za codzienny wysiłek, trud i oddanie, z jakim realizujecie swoje zadania"
- przekazał przewodniczący Andrzej Kołodziejski.
"Służba wymaga wielkiej empatii"
"W dniu dzisiejszego święta życzę, aby wykonywana praca dawała Wam jak najwięcej satysfakcji i była powodem do dumy"
- przekazał.
"Służba, jaką pełnicie, wymaga posiadania niezwykle szerokich kwalifikacji, od sprawności fizycznej po kompetencje psychospołeczne, ale również - a może przede wszystkim - wielkiej empatii. Tak szczególna służba wymaga wielu wyrzeczeń oraz poświęceń, dlatego życzę Wam wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym"
- napisał przewodniczący.
Gratulacje
"Chciałbym również złożyć serdeczne gratulacje, wszystkim awansowanym podczas wczorajszych Centralnych Obchodów Święta Służby Więziennej w Warszawie"
- dodał.
CZYTAJ TAKŻE: [Nasz news] Ludzie Tuska szykują cichą likwidację PKP Cargo?
Komentarze
„Czerwony Radom pamiętam siny”. Dziś 50. rocznica Czerwca 1976

Zawody wędkarskie „S” z ZG „Rudna”. Złowili prawie 350 kg ryb

"Bez Czerwca 1976 nie byłoby Solidarności". W Płocku odbyły się uroczystości 50. rocznicy wydarzeń Czerwca 1976 roku

Zrobili to! Górnicy z ZG Sobieski wnieśli flagę Solidarności na Mont Blanc

"Takie akcje umacniają wiarę w ruch związkowy". W szczecińskim Agryfie podpisano porozumienie
