Wielkopolska „S”: Wywieś flagę Solidarności 31 sierpnia!

- 31 sierpnia 1980 roku to ważna dla nas wszystkich data - wtedy powstał Niezależny Samorządny Związek Zawodowy "Solidarność". Możemy ten Dzień Solidarności i Wolności uczcić w wyjątkowy sposób - wywieszając flagę Solidarności przy domostwie - zachęcają związkowcy z Regionu Wielkopolskiego NSZZ "S".
- Dzięki temu przypomnimy naszym rodzinom, sąsiadom i mieszkańcom o wspólnej historii, z której mamy prawo być dumni - dodają.
W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, Prezydium Zarządu Regionu Wielkopolska NSZZ ,,Solidarność’’ postanowiło przekazać flagi także miastom i gminom z terenu naszego Regionu (tym, które wyraziły taką wolę), aby każdy mieszkaniec mógł spojrzeć na powiewające flagi ,Solidarności’ na głównych arteriach ulic i budynkach użyteczności publicznej.
Region Wielkopolski zachęca również do promocji akcji w mediach społecznościowych.
Tagi
Komentarze
Przed nami 37. edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków

Komisja Krajowa NSZZ „S” apeluje do pracodawców, by wycofali się z wypowiedzenia PUZP dla pracowników przemysłu obronnego i lotniczego

Przewodnicząca Forum Związków Zawodowych składa kondolencje po śmierci śp. Henryka Nakoniecznego

Za nami XXIII Forum Prawników Związkowych NSZZ „Solidarność”

