W Przemyślu rozmawiano o szansach i zagrożeniach na rynku pracy

- 11 czerwca w Przemyślu odbyła się konferencja pt. "Przemyski rynek pracy - zagrożenia i szanse w warunkach niepewności geopolitycznej i rewolucji technologicznej".
- Uczestnicy wydarzenia starali się odpowiedzieć na pytanie: jakie szanse i zagrożenia czekają na przemyski rynek pracy?
Szanse i zagrożenia przemyskiego rynku pracy
Konferencja pt. "Przemyski rynek pracy - zagrożenia i szanse w warunkach niepewności geopolitycznej i rewolucji technologicznej" została zorganizowana wspólnie przez Region Ziemia Przemyska NSZZ „Solidarność” i Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Przemyślu.
Temat przewodni wydarzenia skupił się wokół sytuacji zawodowej na Podkarpaciu, relacji pracodawca–pracownik oraz adaptacji lokalnego rynku do gwałtownych zmian technologicznych i niepewności geopolitycznej.
Przestrzeń do realizacji inicjatyw edukacyjnych, społecznych i obywatelskich
Konferencja to pierwszy oficjalny krok w ramach umowy o współpracy, którą strony podpisały 10 czerwca br. To porozumienie otwiera przestrzeń do realizacji stałych inicjatyw edukacyjnych, społecznych i obywatelskich. Jego głównym założeniem jest integracja akademickiego potencjału naukowego i teorii z bogatym, praktycznym doświadczeniem oraz dorobkiem NSZZ „Solidarność”.
Komentarze
150. dzień głodówki w Solino. Protestujący nie zamierzają zrezygnować

Bartłomiej Mickiewicz: Im dłużej rząd zwleka z przeprowadzeniem referendum, tym dla niego gorzej

Związkowcy z NSZZ "S" w FM Logistic walczą w sądzie o swoje miejsca pracy
Święto Sali BHP Stoczni Gdańskiej. W programie „Spacer z bohaterem” i darmowe zwiedzanie Muzeum

Pakiet zmian w ochronie zdrowia. Maria Ochman: Czegoś takiego jeszcze nie widziałam








