Mikołajkowe paczki trafiły do rzeszowskiego hospicjum dla dzieci

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci złożyła podziękowania pracownikom Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie oraz tamtejszej Organizacji Zakładowej NSZZ "Solidarność" za pomoc w organizacji paczek z okazji mikołajek dla podopiecznych Fundacji oraz ich rodzeństwa.
- Jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc i otwarte serca. Wierząc, że dobro powraca, życzymy wszelkiej pomyślności - dziękowali przedstawiciele Hospicjum.
Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest specjalistyczną organizacją, która od blisko dwudziestu lat obejmuje opieką domową dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami.
Zbiórka darów była inicjatywą Solidarności działającej w Podkarpackim UW, w którą ochoczo włączyli się pozostali pracownicy, by wspólnie podarować dzieciom uśmiech, a opiekunom ułatwić codzienną opiekę nad dziećmi.
Komentarze
Przed nami 37. edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków

Komisja Krajowa NSZZ „S” apeluje do pracodawców, by wycofali się z wypowiedzenia PUZP dla pracowników przemysłu obronnego i lotniczego

Przewodnicząca Forum Związków Zawodowych składa kondolencje po śmierci śp. Henryka Nakoniecznego

Za nami XXIII Forum Prawników Związkowych NSZZ „Solidarność”

