Małopolscy kolejarze rozegrali 25. turniej piłkarski w Barcicach

Jubileuszowy turniej i kolejarska integracja
Regionalna Sekcja Kolejarzy NSZZ "Solidarność" przy Regionie Małopolskim już po raz 25. zorganizowała turniej piłkarski, który rozegrano tradycyjnie w Barcicach.
Na gościnnych obiektach LKS "Barciczanka" przy społecznej pogodzie rywalizowało blisko 200 zawodników z 11 drużyn. Po 23 meczach udało się wyłonić zwycięski zespół. Tegorocznych Puchar Przewodniczącego RSK zdobyła po raz kolejny drużyna ZLK Rzeszów, która w finale pokonała 1:0 zespół Polregio Kraków.
Trofeum za pierwsze miejsce w turnieju wręczył Ireneusz Dynowski, przewodniczący małopolskich kolejarzy oraz Mieczysław Borowiec, dyrektor zakładu ZLK Rzeszów. Z kolei Puchar Fair Play ufundowany przez małopolską Solidarność wręczył drużynie PKP Intercity Kraków przewodniczący Zarządu Regionu Tomasz Zaborowski.
Wszyscy zawodnicy otrzymali zaś pamiątkowe koszulki z logiem 25. edycji turnieju. Niespodzianką był także ogromny tort w kształcie boiska piłkarskiego oraz pokaz fajerwerków.
Sportowym emocjom towarzyszyły tańce i biesiada, a także loteria charytatywna, podczas której zbierano pieniądza na ciężko chorego kolejarza i trojkę dzieci.
Komentarze
Związkowcy z Solidarności wyruszają do Włoch. Chcą zdobyć Mont Blanc

„Są miejsca, z których nie wraca się takim samym”. II pielgrzymka nauczycieli do obozu Ravensbrück

35. rocznica Krajowego Sekretariatu Przemysłu Spożywczego i Rolnictwa NSZZ "S". Wręczono specjalne podziękowania

W Zakopanem trwa XXIII Forum Prawników Związkowych NSZZ "Solidarność"

W Działoszynie odbyły się obchody 54. rocznicy Mszy Prymicyjnej bł. ks. Jerzego Popiełuszki
