Szukaj
Konto

Kwiaty na grobach żołnierzy wyklętych. Obrady KK w Gdańsku

01.03.2017 10:44
Kwiaty na grobach żołnierzy wyklętych. Obrady KK w Gdańsku
Źródło: fot. M.Lewandowski
Komentarzy: 0
Wręczenie tytułu Człowieka Roku Tygodnika Solidarność, przyjęcie budżetu KK na 2017 rok, składanie kwiatów na grobach żołnierzy wyklętych oraz spotkanie z wicepremierem Mateuszem Morawieckim to najważniejsze punkty obrad dwudniowej Komisji Krajowej odbywającej się w Gdańsku.
Wczoraj związkowcy uczestniczyli w gali nadania prof. Krzysztofowi Szwagrzykowi tytułu Człowieka Roku Tygodnika Solidarność. Przyjmując nagrodę Szwagrzyk zaznaczył, że jest ona nie tylko wyróżnieniem, ale również zobowiązaniem do dalszej pracy ( relacja z uroczystości TUTAJ).

W dalszej części obrad członkowie KK przyjęli sprawozadanie finansowe za rok 2016 i przyjęli budżet na 2017 rok. Związkowcy z zadowoleniem przyjęli informację, że 2016 rok był kolejnym rokiem systematycznego zmniejszania deficytu.

Dzisiaj, w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych związkowcy złożyli kwiaty na grobach "Inki" i "Zagończyka" na cmentarzu garnizonowym w Gdańsku. O godz. 10.00 rozpoczęło się spotkanie członków KK z wicepremierem Mateuszem Morawieckim.
Komentarzy: 0
Data publikacji: 01.03.2017 10:44