Kondolencje dla Ewy Zydorek

Dzisiaj zmarł Julian Zydorek.
Naszej koleżance
Ewie Zydorek
sekretarz Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność"
sekretarz Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność"
wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci
Męża
w imieniu prezydium oraz pracowników
KK NSZZ "Solidarność"
składa
Piotr Duda przewodniczący KK

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 24.03.2018 16:08
Komentarze
Solidarność z Solino prosi o pomoc prezydenta
02.07.2026 09:34

Komentarzy: 0
Związkowcy z Solidarności przekazali prezydentowi Nawrockiemu opracowanie pod nazwą „Bezpieczeństwo energetyczne Polski a degradacja kujawskiego kompleksu solno-sodowo-energetycznego. Analiza działań i decyzji z lat 1994-2026”, prosząc o zapoznanie się z materiałem i podjęcie działań mieszczących się w kompetencjach głowy państwa.
Czytaj więcej
Tyle zarabiają Polacy. GUS podał medianę wynagrodzeń
02.07.2026 08:39
Porozumienie w Grupie Azoty „Police”. Wprowadzono zmiany w tabeli płac
02.07.2026 08:33

Komentarzy: 0
„Po wielu miesiącach negocjacji udało się podpisać porozumienie dotyczące wprowadzenia nowego taryfikatora kwalifikacyjnego i nowej tabeli miesięcznych stawek zaszeregowania w Zakładach Chemicznych «Police»” – przekazała zakładowa Solidarność.
Czytaj więcej
Umowa społeczna dla Ceglorza. Solidarność: Nie będzie zwolnień pracowników
02.07.2026 08:21

Komentarzy: 0
– Strony uzgodniły, że nie będzie zwolnień, że może być wprowadzony Program Dobrowolnych Odejść i że nie będzie wypowiedziany Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy. Również kwestie socjalne, te przywileje i regulaminy, które mamy – one też nie będą wypowiedziane – powiedział na antenie Radia Poznań przewodniczący Solidarności w zakładach Cegielskiego Eryk Szajbe.
Czytaj więcej
Marceli Bogusławski wygrywa oba dzisiejsze etapy 37. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków
01.07.2026 22:20

