Gdyńska oświatowa "S" na pomoc Ukrainie. "Może sprawimy, że w środku zimy ktoś poczuje ciepło naszych serc"

- Jesteśmy wdzięczni za bezinteresowną, natychmiastową i wolontariacką pomoc potrzebującym. Zebraliśmy bardzo dużo ciepłych nowych ubrań, bielizny, butów zimowych, chemii, żywności oraz środków czystości. Dziękujemy wszystkim za pomoc i okazane serce - podsumowała przewodnicząca Zdzisława Hacia.
Szczególnie podziękowania kierowane są na ręce koordynatorów zbiórki, którymi byli: Ewelina Wysocka, przewodnicząca Koła ZSP Nr 5 oraz dyrektor Judyta Śliwińska, Ewa Domrazek, przewodnicząca Koła Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych oraz dyrektor Bogusława Flisykowska, Beata Wolińska - Sińczak, przewodnicząca Koła Szkoły Podstawowej Nr 8 oraz dyrektor Marzena Adamska, Ewa Rajkowska - Przewodnicząca Koła CKZiU Nr 1.
Wszystkie zebrane dary zostaną 9 grudnia 2022 r. zawiezione do konkretnych miasteczek w Ukrainie, gdzie jest tak wielu potrzebujących.
- Może sprawimy, że w środku zimy ktoś poczuje ciepło naszych serc. Z całego serca za wszystko, wszystkim wolontariuszom bardzo serdecznie dziękujemy - podsumowała Zdzisława Hacia.
Komentarze
UE chce wykluczyć część Ukraińców z ochrony. Chodzi o mężczyzn w wieku poborowym

Fala upałów w Polsce. Solidarność apeluje do sieci handlowych o skrócenie pracy w weekend

Solidarność na XII Kongresie Konfederacji Związków Zawodowych Republiki Słowackiej

"Nie możemy pozostawać bierni". Za nami 37. Walne Zebranie Delegatów Regionu Dolny Śląsk NSZZ "Solidarność"

40-dniowa operacja skłoni Rosję do zakończenia wojny? Nowy plan Zełenskiego
