Eliminacje 28. Grand Prix Opolszczyzny w siatkówce plażowej

Głuchołazy
Do turnieju współorganizowanego przez opolską Solidarność przystąpiły pierwszego dnia 24 zespoły reprezentujące miasta z województw opolskiego i dolnośląskiego.
W kategorii kobiet zatriumfowały zawodniczki z Dolnego Śląska Martynika Robel z Wrocławia i Klaudia Kubas z Kuraszkowa. Natomiast w kategorii par mieszanych zwyciężyli Barbara Włodarczyk i Filip Rudzki z Wrocławia.
Opole
Kolejnego dnia, tym razem w Opolu, rywalizowali mężczyźni. Najlepszym z 15 drużyn okazał się duet Przemysław Paliwoda i Kacper Urbański z małopolskiego Chrzanowa.
Nagrody zwycięskim parom wręczyli przewodniczący "S" w Głuchołazach Władysław Pałka i członek Prezydium ZR Mariusz Plichowski.
Kolejne turnieje eliminacyjne odbędą się 6 i 7 lipca w Kamieniu Śląskim.
ZOBACZ TAKŻE: Solidarność z braćmi mniejszymi
ZOBACZ TAKŻE: Solidarność wynegocjowała podwyżki wynagrodzeń w sosnowieckich spółkach Primy
Komentarze
W Wieruszowie już po raz dziesiąty odbyły się Mistrzostwa Polski w Wyścigach Drezyn Ręcznych

Przed nami 37. edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków

Komisja Krajowa NSZZ „S” apeluje do pracodawców, by wycofali się z wypowiedzenia PUZP dla pracowników przemysłu obronnego i lotniczego

Przewodnicząca Forum Związków Zawodowych składa kondolencje po śmierci śp. Henryka Nakoniecznego

Za nami XXIII Forum Prawników Związkowych NSZZ „Solidarność”
