Znaleziono ciała dwóch 13-latek. Zwłoki znalazła przypadkowa osoba

Do zdarzenia doszło na terenie powiatu wołomińskiego – podaje serwis Polsat News.
Z informacji serwisu wynika, że zaginięcie dwóch nastolatek zgłoszono w poniedziałek. Poszukiwania dziewczynek trwały całą noc.
- Jeszcze wczoraj przed północą otrzymaliśmy zgłoszenie o zaginięciu dwóch nastoletnich dziewczynek. Od razu do działań zaangażowano policjantów. Niestety, dzisiaj w okolicach godziny 9:00 ciała dziewczynek zostały odnalezione. Prowadzimy czynności - poinformował w rozmowie z RDC rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak.
Ciała 13-latek znalazła w lesie przypadkowa osoba.
zm
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 31.08.2021 16:41
Źródło: Polsat News/RDC
Komentarze
Katastrofa awionetki w Warszawie. Są ofiary
25.06.2026 16:55
Złe wieści dla Rafała Trzaskowskiego. Rusza inicjatywa referendum
25.06.2026 16:20
Pogoda w Warszawie. Prognoza na piątek 26 czerwca
25.06.2026 15:40
Bąkiewicz: Niemieckie służby operują na terytorium RP
24.06.2026 23:13
Nawoływał do zabójstwa Nawrockiego. Prokuratura postawiła mu zarzuty
24.06.2026 19:13

Komentarzy: 0
Jak poinformował portal RMF24, Prokuratura Rejonowa w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie) postawiła zarzuty 61-letniemu Maciejowi C., który w okresie od 21 marca do 20 czerwca bieżącego roku miał zamieszczać w internecie wpisy nawołujące do zabójstwa osób pełniących najwyższe funkcje państwowe.
Czytaj więcej



