Szukaj
Konto

"Zdrajca, bufon, kretyn". Wulgarne komentarze nt. wystąpienia Grodzkiego pominęliśmy

26.03.2022 11:04
Tomasz Grodzki
Źródło: PAP/Marcin Obara
Komentarzy: 0
Polscy internauci ostro zareagowali na spot Marszałka Senatu, Tomasza Grodzkiego, w którym zaatakował polski rząd.

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki wygłosił i opublikował nagranie przemówienia skierowanego do Werchownej rady Ukrainy. Polityk twierdził w nim, że polski rząd "finansuje" rosyjski reżim.

Czytaj więcej: [VIDEO] Grodzki "przeprosił Ukraińców za polski rząd".

Na wystąpienie marszałka ostro zareagowali polscy internauci.

Grodzki to najbardziej groteskowy bufon naszej polityki. Niestety, gdy wojna, to co groteskowe robi się groźne. Wyrzyg Grodzkiego, w którym atakuje Polskę, państwo, które najwięcej z całej UE, zrobiło dla Ukrainy, to nie tylko sk#rwienie. To zdrada. Kolejna kreatura się ujawniła.

- napisał Dawid Wildstein

Myślę że Grodzki nie jest rosyjskim agentem ani Rosjanie nie mają na niego haków. To po prostu kretyn opętany nienawiścią do rządu i do PiS, gotowy na każdą podłość, aby dopiec tym, których nie znosi. A że przy okazji oberwie interes Polski? A co go to obchodzi?

- przekonuje Jacek Piekara

Haniebna wypowiedź Grodzkiego obniżyła pozycję negocjacyjną Polski. Tak więc jest to zdrada stanu. Grodzki dziś powinien zostać odwołany z funkcji Marszałka Senatu.

- tłumaczy Kazimierz Smoliński.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 26.03.2022 11:04
Źródło: Twitter