Z samolotów będzie zrzucana szczepionka. RCB wydało alert

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało do Polaków SMS-y z alertem dotyczącym akcji szczepienia przeciwko wściekliźnie.
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa rozesłało ostrzeżenie. Chodzi o akcję realizowaną od 9 do 20 września.
Z samolotów będzie zrzucana szczepionka
Uwaga! W dn. 9-20.09 z samolotów będzie zrzucana szczepionka dla lisów przeciw wściekliźnie. Nie dotykaj szczepionki! Nie dopuszczaj do niej zwierząt domowych!
- SMS o tej treści został wysłany do osób przebywających na terenie woj. mazowieckiego.
Uwaga Alert RCB
— Rządowe Centrum Bezpieczeństwa (@RCB_RP) September 8, 2023
"Uwaga! W dn. 9-20.09 z samolotów będzie zrzucana szczepionka dla lisów przeciw wściekliźnie. Nie dotykaj szczepionki! Nie dopuszczaj do niej zwierząt domowych!" - SMS o tej treści został wysłany do osób przebywających na terenie woj. mazowieckiego. pic.twitter.com/Lh1CcJwN0j
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 08.09.2023 17:15
Źródło: Twitter, radiozet.pl
Komentarze
IMGW wydał alert pierwszego stopnia dla mieszkańców dwóch województw
27.05.2026 09:21
Alert IMGW. Mieszkańcy trzech województw zagrożeni
25.05.2026 17:36
RCB wydał komunikat dla mieszkańców województwa dolnośląskiego
20.05.2026 15:10

Komentarzy: 0
Złe wieści dla mieszkańców województwa dolnośląskiego. Woda w dwóch miejscowościach w pow. dzierżoniowskim nie nadaje się do spożycia i użytku domowego – poinformował sanepid w Dzierżoniowie. Chodzi o Nową Wieś Niemczańską i Przerzeczyn-Zdrój. Powodem jest przekroczenie dopuszczalnej normy bakterii grupy coli. Alert w tej sprawie wysłało do mieszkańców również RCB.
Czytaj więcej
IMGW wydał ostrzeżenia. Nadciągają burze i silny wiatr
07.05.2026 09:38
Pilny komunikat dla mieszkańców województwa lubelskiego
06.05.2026 08:13



