Szukaj
Konto

"Wredne babsko pokazało twarz". Rusza nowy program TVN

TVN
Źródło: Wikimedia Commons / domena publiczna / Roman 92 i Szczepan1990, Warner Bros. Discovery - pl.wikinews
Komentarzy: 0
Po jednym z ostatnich wydań popularnego programu "Dzień dobry TVN" w sieci zawrzało. W jego trakcie ogłoszono pierwszą parę uczestników nowego reality show, które rusza na antenie TVN.

"Czy mistrzowie sportu, którzy odnosili sukcesy na boiskach i arenach świata, okażą się również mistrzami w dyscyplinie życia?". Takie pytanie stawia TVN, ogłaszając nowy reality show, który niebawem zagości na antenie stacji.

Nowy program TVN. "Eternal glory"

Nowy program TVN "Eternal Glory" to belgijski format, który od 2008 roku zdobywa serca widzów na całym świecie. Program okazał się wielkim sukcesem w dziewięciu krajach, a rekordowe wyniki oglądalności osiąga szczególnie w Norwegii i Szwecji, gdzie emitowany jest już od kilkunastu sezonów.

Jak podaje TVN, już wkrótce w Grecji rozpoczną zdjęcia do polskiej odsłony programu.

W polskiej edycji programu weźmie udział 8 wybitnych sportowców - zarówno mężczyzn, jak i kobiet, reprezentujących różne dyscypliny. Każdy z nich ma na koncie imponujące osiągnięcia, międzynarodowe sukcesy i silną mentalność zwycięzcy

- donosi TVN.

Tym razem jednak, zamiast rywalizować w dobrze sobie znanych dziedzinach, zmierzą się z wyzwaniami, które wymagają nie tylko sprawności fizycznej, ale także odporności psychicznej, współpracy oraz zarządzania emocjami. Widzowie będą mogli zobaczyć swoich sportowych bohaterów w zupełnie nowym świetle - jako ludzi z codziennymi troskami, marzeniami i słabościami

- możemy przeczytać w zapowiedzi na tvn.pl.

"Wredne babsko pokazało twarz"

Pierwszymi uczestnikami show będą lekkoatletka Iga Baumgart-Witan i zapaśnik Damian Janikowski, którzy ostatnio pojawili się w telewizji śniadaniowej "Dzień dobry TVN".

Iga Baumgart-Witan jest utalentowaną biegaczką, a do jej największych osiągnięć należą zdobyte w 2020 roku w Tokio złoty medal olimpijski w sztafecie mieszanej 4x400 oraz srebrny w sztafecie żeńskiej na tym samym dystansie. Z kolei wśród licznych osiągnięć Damiana Janikowskiego, walczącego w kategorii do 84 kg w stylu klasycznym, jest brązowy medal olimpijski z Londynu z 2012 roku.

Prowadzącą program będzie pochodząca z rodziny sportowców dziennikarka i reporterka Anna Sekara.

Pod prezentacją pierwszych uczestników w "Dzień dobry TVN" zaroiło się od komentarzu na instagramowym profilu śniadaniówki. Przeważały pozytywne komentarze, choć zdarzały się również nieprzychylne, szczególnie wobec Igi Baumgart-Witan

Strasznie,ne zakompleksione babsko, pocisneło po młodej Oli, bo ta ja wygryzła ze składu na igrzyskach :)wredne babsko pokazało swoją twarz

- możemy przeczytać na Instagramie.

Iga co kompleksy z niej wyszły, żeby pobiegła szybciej niż 17letnia Ola Kuś ;)

- dodaje autor poprzedniego wpisu.

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie startuje nowe show.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 30.09.2024 09:29
Źródło: Instagram, tvn.pl