Warszawa: Ruszył z siekierą na patrol policji. Jest nagranie [WIDEO]

2 maja 2023 roku w okolicy mostu Poniatowskiego w Alejach Jerozolimskich doszło do niebezpiecznego incydentu. Zatrzymany do kontroli drogowej kierowca wysiadł ze swojej hondy i zaatakował funkcjonariuszy siekierą. Teraz sieć obiegło niepokojące nagranie.
Jak podają dziennikarze facebookowego kanału Miejski Reporter, sprawcą zamieszania jest 44-letni mieszkaniec Warszawy, który jest dobrze znany policji. Wiadomo, że wcześniej odsiadywał wyrok w więzieniu za niszczenie siekierą bankomatów.
Sieć obiegło niepokojące nagranie
Nagranie z miejsca napaści zostało opublikowane na facebookowym fanpage’u Miejski Reporter. Widać na nim, że pobudzony mężczyzna został szybko obezwładniony przez mundurowych. Pierwsze doniesienia służb mówiły o tym, że był trzeźwy, nie wykluczano jednak, że w czasie incydentu znajdował się pod wpływem narkotyków.
az,
kor.
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 04.05.2023 14:12
Źródło: Facebook / se.pl / eska.pl
Komentarze
Warszawa. 14-miesięczny chłopczyk wypadł z balkonu na 10. piętrze
30.05.2026 15:37
Pilny komunikat dla mieszkańców Warszawy
30.05.2026 11:30

Komentarzy: 0
W sobotę 30 maja wyłączony zostanie ruch tramwajowy w Alejach Jerozolimskich pomiędzy Rondem Waszyngtona a Placem Starynkiewicza. Wyłączenie potrwa do początku sierpnia, pierwsze prace zaczną się od środy. Na czas remontu wprowadzona zostanie komunikacja zastępcza.
Czytaj więcej
Ważny komunikat dla mieszkańców Warszawy
29.05.2026 18:23

Komentarzy: 0
W piątek 29 maja, ok. godz. 22, drogowcy otworzą drugą jezdnię Trasy Łazienkowskiej i wiadukt nad ulicą Paryską – poinformowano na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego. Przy pasie zieleni, od ulicy Międzynarodowej do Saskiej, i na wiadukcie będą trwały roboty wykończeniowe.
Czytaj więcej
Ogromny pożar pod Warszawą. Są nowe informacje
29.05.2026 09:00

Komentarzy: 0
– Akcja gaśnicza w powiecie wołomińskim prowadzona jest na 300 hektarach, a las pali się na ok. 100 ha – powiedział w piątek wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Wiesław Szczepański. Jak podkreślił urzędnik, jest to tzw. pożar wierzchołkowy, czyli ogień przenosi się w koronach drzew.
Czytaj więcej
Ogromny pożar pod Warszawą. Ponad 100 hektarów lasu w ogniu
29.05.2026 07:41

Komentarzy: 0
Trwa akcja gaszenia lasu w Międzylesiu w powiecie wołomińskim. Droga krajowa nr 50 na odcinku Stanisławów – Łochów jest zablokowana. Ewakuowano 42 osoby. Na miejscu pracuje 600 strażaków, a ich działania zabezpiecza prawie 500 policjantów. Ma ich także wesprzeć 100 żołnierzy WOT.
Czytaj więcej
