Szukaj
Konto

W Kielcach 12-latka urodziła dziecko! Ojcem jest prawdopodobnie 29-letni mężczyzna

20.09.2016 12:44
W Kielcach 12-latka urodziła dziecko! Ojcem jest prawdopodobnie 29-letni mężczyzna
Źródło: Pixabay.com/CC0
Komentarzy: 0
Szokująca sprawa w Kielcach – 12-letnia została matką. Dziewczynka zaszła w ciążę w piątej klasie podstawówki. Ojcem dziecka jest prawdopodobnie 29-letni mężczyzna.
W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach 12-letnia dziewczynka urodziła dziecko. Poród odbył się przez cesarskie cięcie. Według opinii lekarzy, noworodek i jego małoletnia matka są w dobrym stanie, choć dziewczyna podczas porodu nie do końca rozumiała, co tak naprawdę się dzieje. "Echo Dnia" informuje, że dziewczynka zaszła w ciążę w piątej klasie podstawówki.

Sprawą zajęła się prokuratura oraz policja. Według wstępnych ustaleń, prokuratura prowadzi postępowanie przeciwko 29-letniemu Józefowi J. To on prawdopodobnie jest ojcem dziecka.

- Zarzut dotyczy doprowadzenia małoletniej poniżej lat 15 do obcowania płciowego, za co grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Według ustaleń, do obcowania płciowego nie doszło w następstwie gwałtu

- mówił prokurator Marcin Witkowski z Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu. To właśnie w Wałbrzychu miało dojść do obcowania 29-latka z nastolatką. Dziewczyna była wcześniej umieszczona w placówce wychowawczej.

telewizjarepublika.pl
Komentarzy: 0
Data publikacji: 20.09.2016 12:44