[video] Antoni Macierewicz koncertowo poradził sobie z natarczywym dziennikarzem TVN-u
20.02.2017 10:03

Komentarzy: 0
Udostępnij:
- Jak powiedziałem śmigłowce zostaną dostarczone w najbliższym czasie, ale nie wątpię, że TVN będzie nam wyliczał każdą minutę i jestem do dyspozycji w tej sprawie. Minutowego nie będę przedstawiał, bo państwo przedstawicie to za mnie. W tej sprawie nie mam cienia wątpliwości - odpowiedział szef MON Antoni Macierewicz na pytania dociekliwego dziennikarza TVN-u o termin dostarczenia do Polski śmigłowców dla polskiego wojska.
Antoni Macierewicz MASAKRUJE dziennikarza TVN-u ???? https://t.co/FVRH0BNS0y przez @YouTube
— Premier Tux???????? ن (@bukarolbu) 19 lutego 2017
W sobotę w Monachium minister obrony narodowej Antoni Macierewicz zapowiedział, że w poniedziałek zostanie ogłoszony przetarg na śmigłowce dla polskiej armii. Sprecyzował, że polskim siłom zbrojnym zostaną przekazane dwa śmigłowce do ćwiczeń, zaś przetarg dotyczy zakupu 16 śmigłowców.

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 20.02.2017 10:03
Kosiniak-Kamysz: PSL złoży w Sejmie „poprawioną wersję” projektu prezydenta SAFE 0 proc.
20.03.2026 20:43

Komentarzy: 0
Wicepremier, szef MON i lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz zapowiedział w piątek, że PSL złoży w Sejmie projekt ustawy, która ma być de facto „poprawioną wersją” przedstawionej propozycji prezydenta Karola Nawrockiego o tzw. polskim SAFE 0 proc. Projekt ma trafić do Sejmu w przyszłym tygodniu.
Czytaj więcej
MON: Polscy żołnierze ewakuowani z Iraku
20.03.2026 15:38

Komentarzy: 0
Polscy żołnierze w komplecie zostali ewakuowani z Iraku - poinformował w piątek wicepremier, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz. Dodał, że większość personelu Polskiego Kontyngentu Wojskowego z Iraku przebywa już w Polsce lub jest w drodze do kraju.
Czytaj więcej
TVN i zarzuty manipulacji w reportażu. Deweloper wydał oświadczenie
18.03.2026 16:17
Prokuratura częściowo umorzyła śledztwo ws. tzw. zdrady dyplomatycznej dotyczącej katastrofy smoleńskiej
17.03.2026 16:33

Komentarzy: 0
Prokuratura częściowo umorzyła śledztwo prowadzone m.in. w sprawie tzw. zdrady dyplomatycznej w związku z katastrofą smoleńską. Chodzi o wątki odstąpienia od „ustnej umowy” między Polską a Rosją ws. wspólnego prowadzenia śledztwa oraz niezawnioskowania przez polską stronę o powołanie wspólnego zespołu śledczego.
Czytaj więcej
Burza po materiale TVN. Bohaterowie reportażu budzą wątpliwości
17.03.2026 08:30

