Trzaskowski znowu z koronawirusem. Oskarżenia w kierunku PiS

"W tym tygodniu przekonuję się na własnym przykładzie, że COVID wciąż pozostaje tak samo, albo nawet bardziej zdradliwy. Zaraźliwy jest coraz bardziej. Objawy nie muszą być wcale banalne - nawet po wcześniejszym przechorowaniu i szczepionkach" - napisał w piątek w mediach społecznościowych Rafał Trzaskowski.
Stwierdził, że "strategii rządu na kolejną falę zachorowań brak".
"Wiarygodnych statystyk i systemowego testowania nie ma - a we wrześniu może nas czekać bardzo nieprzyjemna niespodzianka" - podkreślił.
"Co najgorsze, nie ma też żadnej systematycznej odpowiedzi na powikłania" - dodał. Trzaskowski zaapelował też o "uważanie na siebie" i "nielekceważenie COVID-u".
Mamy 1974 nowych przypadków koronawirusa - podało w piątek Ministerstwo Zdrowia. Zmarły dwie osoby. Tydzień temu, 8 lipca, informowano o 1046 zachorowaniach.
Drodzy Państwo, uważajcie na siebie i nie lekceważcie COVID-u.
— Rafał Trzaskowski (@trzaskowski_) July 15, 2022
Grzegorz Braun w rządzie Czarnka? Kandydat PiS na premiera odpowiada

Tagesschau: „Narracja Czarnka jest antyniemiecka”. Zaskakująca reakcja niemieckiego internauty

Ostre starcie Beaty Kempy z Radosławem Sikorskim. „Zrobiliście kobietom Afganistan”

Przemysław Czarnek kandydatem na premiera. Jest decyzja Komitetu Politycznego PiS
Przemysław Czarnek: Mam być maszynistą, a prezes Kaczyński kierownikiem pociągu

