Tragiczny wypadek w Wielkopolsce. Poważne utrudnienia

Do śmiertelnego wypadku doszło w nocy z czwartku na piątek w miejscowości Zbąszyń w pow. nowotomyskim. Zginął kierowca auta osobowego. Po zdarzeniu występują utrudnia w ruchu pociągów.
Co musisz wiedzieć
- W Zbąszyniu (pow. nowotomyski) około godz. 3:40 doszło do zderzenia pociągu InterCity z samochodem.
- Zginął kierowca auta. Pasażerowie pociągu relacji Warszawa Wschodnia - Świnoujście nie odnieśli obrażeń.
- Wprowadzono komunikację zastępczą i występują utrudnienia na kolei.
Śmiertelny wypadek w Zbąszyniu
W miejscowości Zbąszyń w powiecie nowotomyskim w nocy z czwartku na piątek doszło do śmiertelnego wypadku. Jak przekazał oficer dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej, pociąg InterCity uderzył w samochód osobowy.
Do wypadku doszło około godz. 3:40. Kierowca samochodu, jedyna osoba podróżująca autem, poniósł śmierć. Według informacji służb, pasażerowie pociągu relacji Warszawa Wschodnia - Świnoujście nie odnieśli obrażeń.
- Wyłączenia prądu na Śląsku. Ważny komunikat
- KRUS wydał komunikat dla rolników
- Komunikat dla mieszkańców woj. świętokrzyskiego
- Blisko 5,1 mln zł. Komunikat dla mieszkańców woj. małopolskiego
- PKO BP wydał komunikat
- Wyłączenia prądu na Pomorzu. Ważny komunikat
- Rząd chce zmian, wyborcy KO mówią "nie". Jest sondaż ws. zniesienia dwukadencyjności w samorządach
- Adam Andruszkiewicz: Prezydent Karol Nawrocki nie pozwoli cenzurować internetu
Utrudnienia w ruchu kolejowym
Po zdarzeniu przewoźnicy wprowadzili zastępczą komunikację autobusową, a w ruchu pociągów występują utrudnienia.

Kacper Pawowicz,
kor.
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 31.10.2025 08:27
Źródło: PAP
Komentarze
ZUS wydał pilny komunikat
27.05.2026 15:32
Pociąg uderzył w szkolny autobus. Cztery osoby nie żyją
26.05.2026 18:21

Komentarzy: 0
Jak poinformował portal Euronews, we wtorek rano w belgijskim Buggenhout doszło do tragicznego wypadku - pociąg uderzył w autobus szkolny. Zginęły cztery osoby, w tym dwoje dzieci.
Czytaj więcej
Wjechał pod prąd na A1. Tragiczny finał czołowego zderzenia pod Łodzią
24.05.2026 10:00

Komentarzy: 0
Do tragicznego wypadku doszło w nocy na autostradzie A1 pod Łodzią. Kierowca jadący pod prąd doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo poruszającym się audi. Jedna osoba zginęła na miejscu, a troje rannych trafiło do szpitala. Po zderzeniu jeden z samochodów stanął w ogniu.
Czytaj więcej
Poważny wypadek w Niemczech. Dziesiątki rannych
23.05.2026 21:20
Nie żyje Łukasz Litewka. Są nowe ustalenia
22.05.2026 22:21


