Sondaż: Kto prowadzi najlepszą kampanię wyborczą? Nieoczekiwana zmiana lidera

Jak wynika z ankiety United Surveys, zdaniem Polaków najlepiej z prowadzeniem kampanii prezydenckiej radzi sobie Karol Nawrocki, wskazało go 29,9 proc. badanych.
Nawrocki wyprzedził kandydata KO
Za nim uplasował się wiceprzewodniczący PO Rafał Trzaskowski, którego wskazało 27,7 proc. respondentów. Z kolei zdaniem 17,8 proc. najlepszą kampanię prowadzi Sławomir Mentzen z Konfederacji.
Spora liczba niezdecydowanych
Aż 23,9 proc. ankietowanych nie potrafiło wskazać preferowanego kandydata. Jak czytamy, "wyniki Magdaleny Biejat oraz Szymona Hołowni były marginalne i wyniosły odpowiednio 0,3 oraz 0,5 proc.".
Sondaż: Kto prowadzi najlepszą kampanię wyborczą? Złe wieści dla Trzaskowskiego
Swój start w wyborach deklarowali do tej pory m.in.: popierany przez PiS prezes IPN Karol Nawrocki; poseł Marek Jakubiak z koła Wolni Republikanie, Marek Woch z Bezpartyjnych Samorządowców, przewodniczący Związkowej Alternatywy Piotr Szumlewicz, była posłanka SLD, ekonomistka, nauczycielka akademicka Joanna Senyszyn oraz Katarzyna Cichos jako bezpartyjna kandydatka.
To nie koniec sprawy rzekomego „sfałszowania wyborów prezydenckich”. Trwa szeroko zakrojone śledztwo

Kazik ujawnił, na kogo głosował. „Mniejsze zło”
PSL chce zakazu sondaży nawet na 3 miesiące przed wyborami. Co na to Polacy?

Ekspert: „ślubowania” sędziów TK w świetle prawa po prostu nie było

Kancelaria Prezydenta wydała oświadczenie

