Ryszard Petru nie może się rozwieść. Przepisał majątek na żonę
20.03.2018 09:33

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Były przewodniczący Nowoczesnej od ponad roku nie może się rozwieść z żoną.
Według "Super Expressu" nieoficjalnie powodem przeciągającej się sprawy rozwodowej mają być sprawy majątkowe. Petru po wyborach do Sejmu przeprowadził rozdzielność, a część majątku miała trafić do jego małżonki.
Od wielu miesięcy nie ma wyznaczonego terminu rozprawy. Dziennik nie otrzymał informacji od Ryszarda Petru. Asystent polityka Adam Kądziela nie chciał komentować życia osobistego przełożonego.
Źródło: Super Express
BB

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 20.03.2018 09:33
Petru o głównych postulatach: "Wprowadzenie w Polsce euro"
25.05.2024 14:55
Petru: „Polska coraz bliżej przyjęcia waluty euro”
07.05.2024 14:06
W obronie wolnych niedziel. Demaskujemy absurdy zwolenników ich zniesienia
14.04.2024 14:17

Komentarzy: 0
Minęło ponad sześć lat od wejścia w życie ustawy, która stopniowo ograniczała handel w niedziele. Masowe zwolnienia, spadek obrotów, paradoksalny upadek lokalnych sklepików – żadna z tych obaw się nie ziściła. Mimo to posłowie Polski 2050 dalej drążą temat i domagają się przywrócenia dwóch handlowych niedziel. Do argumentów ekonomicznych dołożyli tym razem parę absurdów.
Czytaj więcej
Referendum w sprawie tzw. Zielonego Ładu. Zapytaliśmy posłów, czy poprą pomysł Solidarności
23.03.2024 11:42
Koniec z mrożeniem cen prądu? Petru: „Państwo nie może do wszystkiego dopłacać” [WIDEO]
29.01.2024 12:00

Komentarzy: 0
– Nie możemy sobie pozwolić na to, że cały czas państwo dopłaca do cen, aczkolwiek nie jestem zwolennikiem pełnego uwolnienia cen, bo skok cenowy byłby zbyt wysoki – powiedział Ryszard Petru na antenie Radia ZET w kontekście mrożenia cen prądu.
Czytaj więcej


