Red. Mazurek: Panu Kramerowi proponuję wino, różaniec i post od komentowania...
02.07.2019 13:11

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Robert Mazurek odniósł się do opinii o. Grzegorza Kramera. Dziennikarz zwrócił się także do osób cytujących te wypowiedzi pod jego postami w ramach kontrargumentów.
- napisał dziennikarz.Ostrzeżenie: jak mnie tu ktoś jeszcze raz podeśle mądrości o. Kramera (a zdarza się to zdumiewająco często) to zbanuję na amen.
Podsyłającym proponuję kompres, a panu Kramerowi wino, różaniec i post od komentowania.
Z takich prowokacji wyrastało się w liceum. Ugryzło go coś?
Aha, #SorryNieOWinie ????
— Robert Mazurek (@wina_Mazurka) 2 lipca 2019
adg/k
źródło: TT

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 02.07.2019 13:11
[video] Show Mazurka parodiującego wypowiedzi polityków PO: "Pan myli rozmowę z wiecem, na którym zresztą i tak nikt by Pana nie słuchał"
03.02.2021 10:28
[Petycja] Mazurek: "Brak cywilizowanych słów na to *****stwo". Korporacja chce zniszczyć polski produkt z 250-letnią tradycją?
30.12.2020 11:43
„Cieszą się gdy widzą księdza”, „blady Mikołaj”. Kogo Mazurek przepytał na Wigilię?
24.12.2020 19:30

Komentarzy: 0
Zazwyczaj przepytuje, a raczej zagina polityków. Tym razem gościem red. Mazurka był ksiądz misjonarz Adam Pergół pracujący w Zambii. Z pewnością księdzu misjonarzowi nie można odmówić poczucia misji oraz poczucia humoru. Na koniec zaśpiewali najmłodsi zambijscy parafianie.
Czytaj więcej
„Wystarczy nie kraść”. Poszło o podatki. Mazurek pisze o Tusku i Rostowskim
22.12.2020 18:46

Komentarzy: 0
„Jak to mówiła Premier Beata Szydło "wystarczy nie kraść". I znalazły się „piniondze”, których nie potrafili znaleźć Rostowski z Tuskiem” – podkreśliła była rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Beata Mazurek. To jej komentarz do posta Dominika Kocińskiego, który napisał: „Do listopada 2020 r w roku - pandemii - globalnego kryzysu gospodarczego - lockdownu dochody z VAT, PIT i CIT były o 87 mld zł wyższe niż w analogicznym okresie 2015 r. Do tego PIT i CIT zostały obniżone”.
Czytaj więcej
[video] Mazurek o św. Mikołaju: Posiedzenia Rady Krajowej PO nawet Święty mógłby nie znieść
16.12.2020 09:06


