Prezydent Duda rozmawiał z prezydentem Turcji. Są szczegóły

Na marginesie 78. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku prezydent Andrzej Duda spotkał się z prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoganem. Przywódcy rozmawiali o sytuacji bezpieczeństwa w Europie Środkowej i Wschodniej oraz na Morzu Czarnym
- poinformowała KPRP.
Andrzej Duda spotka się z Wołodymyrem Zełenskim
Jak poinformowano, w spotkaniu uczestniczyli też prezydenccy ministrowie: szefowa Kancelarii Prezydenta Grażyna Ignaczak-Bandych, Marcin Przydacz oraz Wojciech Kolarski.
We wtorek prezydent RP Andrzej Duda wystąpi podczas debaty generalnej Zgromadzenia Ogólnego ONZ, spotka się z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim i weźmie udział w przyjęciu organizowanym przez prezydenta USA Joe Bidena. To trzeci dzień wizyty prezydenta RP w Nowym Jorku.
CZYTAJ WIĘCEJ: Nowy Jork: Dziś Andrzej Duda spotka się z Wołodymyrem Zełenskim
Piotr Skwieciński: To nie ideologia, lecz interesy decydują, czy Zachód nam pomoże

Nie będzie polsko-litewskiego poligonu na granicy. Rząd Tuska nie wykazał zainteresowania

Prof. Romuald Szeremietiew: Sprawdzian Trumpa wypadł dla sojuszników USA fatalnie!
Dziennikarka TVP w akcji: Polska nie wyśle do Iranu swoich… lotniskowców

Rzońca: Gdyby Ursula von der Leyen chciała, mogłaby przekazać Polsce 43 mld euro bez kredytu i warunków

