Poruszające świadectwo Magdaleny Tarnowskiej. Tak zaczęła się jej relacja z Bogiem

Magdalena Tarnowska nie ukrywa, że jej życie osobiste i zawodowe w dużej mierze opiera się na wierze.
Wielokrotnie tancerka podkreśla, jak ważna jest dla niej relacja z Bogiem. Ostatnio zrobiła to podczas „Tańca z gwiazdami”, gdy żegnała się z programem.
Poruszające świadectwo Magdaleny Tarnowskiej
Teraz Tarnowska udzieliła wywiadu dla „Gońca”.
Moja relacja z Bogiem zaczęła się od czegoś po ludzku dziwnego, od kłótni. (…) Po prostu wyrzuciłam z siebie wszystko, co leżało mi na sercu. Wierzę jednak, że od tego zaczyna się każda prawdziwa więź: od totalnej szczerości
- wyznała.
Tancerka zaznaczyła, że właśnie od tamtego momentu przeszła swoiste nawrócenie
Cały czas walczę o tę relację, bo o każdą ważną więź trzeba walczyć. Przekonuję się, że poczucie samowystarczalności w tych najlepszych momentach życia bywa zgubne
– dodała.
Komentarze
„Najgorsze, co mogło się stać”. Burza po emisji popularnego programu Polsatu
Poruszające słowa uczestniczki przed odcinkiem „Tańca z gwiazdami”

Nagła rewolucja w programie „Taniec z gwiazdami”
Ibisz zdradza kulisy „Tańca z gwiazdami”. Tak wygląda przygotowanie do show








