Omenaa Mensah wstydzi się za Polaków i chce powrotu Tuska. Eryk Mistewicz: Dziwne, mnie wszyscy gratulują

Gdy jestem za granicą, to jest mi wstyd, że jesteśmy tak pozamykanym społeczeństwem. (…) Patrząc na to, co się dzieje na ulicach, zastanawiam się, kto naszym krajem rządzi, że pozwala na coś takiego. To jest już niemodne, to wstyd, by dopuszczać do takich sytuacji
- powiedziała w wywiadzie dla "Plejady" prezenterka TVN Omenaa Mensah.
Dziwne. Mi z kolei wszyscy - naprawdę, literalnie: wszyscy - gratulują Polski, polskich wyborów i polskiej drogi. Głównie zwracają uwagę na bezpieczeństwo, rozwój gospodarczy i mówią dużo miłego o Polkach i Polakach. Naprawdę dziwne
- skometował słowa Mensah Eryk Mistewicz.
Wypowiedzi o Polakach i Donaldzie Tusku od 19. minuty wywiadu.
Dziwne.
— Eryk Mistewicz (@ErykMistewicz) 1 lipca 2018
Mi z kolei wszyscy - naprawdę, literalnie: wszyscy - gratulują Polski, polskich wyborów i polskiej drogi. Głównie zwracają uwagę na bezpieczeństwo, rozwój gospodarczy i mówią dużo miłego o Polkach i Polakach.
Naprawdę dziwne. pic.twitter.com/BrqrzGAbbs
adg/k
źródło: TT, YT

Komentarze
KPO. Pułapka na śląskie szpitale

Popłoch w KO po aferze w Szpitalu Południowym. "Tusk się przejął"
Tusk zabrał głos ws. afery w Szpitalu Południowym. „To konflikt między dwoma lekarzami”

Najgorsi ministrowie Tuska

Lasek odwołany. Tusk wybrał nowego pełnomocnika ds. CPK

