Niespodziewane słowa Igi Świątek o miłości

Bez większej presji do rozpoczynającego się w poniedziałek Wimbledonu przystąpi Iga Świątek . W 2019 roku przegrała mecz otwarcia, w 2021 odpadła w 1/8 finału, w 2022 - w trzeciej rundzie, a w ubiegłym roku - w ćwierćfinale. Tenisistka z Raszyna triumfowała w juniorskiej edycji tej imprezy sześć lat temu.
Niespodziewane słowa Igi Świątek o miłości
Polska tenisistka wzbudza wiele pozytywnych emocji, a media spekulują o jej życiu prywatnym. Ostatnio Plejada przypomniała, że tenisistka dwa lata temu została zapytania wprost o swój status związkowy.
Czy jesteś singielką?
- padło pytanie.
Tak, jestem zawodniczką, która gra singla
- odparła żartobliwie Iga Świątek.
Również podczas jednej z konferencji prasowych zapytano Świątek o miłość.
To zależy od indywidualnego podejścia. Miłość jest ważna nie tylko w tenisie, ale w ogóle w życiu. Czuję jednak, że nie mam wystarczająco dużo czasu, aby się na niej skupić, więc… jestem sama
- wyjaśniła wówczas Iga.
CZYTAJ TAKŻE: Nie żyje uczestnik znanego programu. Miał zaledwie 24 lata
CZYTAJ TAKŻE: Pałac Buckingham. Książę William wydał komunikat

Komentarze
Dramatyczne chwile podczas meczu. Gwiazda reprezentacji zasłabła na boisku

„Forma będzie spadać”. Były reprezentant komentuje sytuację Lewandowskiego

Barcelona znalazła następcę Lewandowskiego? Transfer jest możliwy
Poważne problemy zdrowotne Mai Chwalińskiej


