Nie żyje znana polska aktorka. Te słowa łamią serce

Boję się trochę tej starości. Boję się umierania… Bardzo się boję. Wiem, że śmierć jest nieunikniona, całe życie się z nią oswajamy. Ale może dlatego, że mam rodzinę, nie potrafię pogodzić się z myślą, że ktoś będzie po mnie płakał. Ja umieram i mam święty spokój, ale po mnie zostaje żal matki czy rozpacz dziecka. To jest irracjonalne, ale często myślę o tym, jak bardzo skaleczyłabym swoje dzieci, gdybym przedwcześnie umarła. One już nigdy nie byłyby tymi samymi beztroskimi, pogodnymi dziećmi co teraz. Czuję się wtedy strasznie
- powiedziała w jednym z wywiadów Anna Przybylska.
Słowa padły w 2010 roku na łamach magazynu "Gala” na długo przed koszmarem, jaki rozegrał się w życiu aktorki.
CZYTAJ TAKŻE: Awantura w Pałacu Buckingham. Wstrząsający komunikat księcia Harry’ego
Anna Przybylska
Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. W trakcie swojej kariery wystąpiła w wielu dobrze znanych filmach i serialach. Spory rozgłos dała jej między innymi rola w popularnym serialu TVP "Złotopolscy", gdzie wcieliła się w postać policjantki Marylki. Poza tym Polscy widzowie mogli ją oglądać w takich rodzimych produkcjach, jak: "Sezon na leszcza", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Dzień świra", "Dlaczego nie!" czy "Bokser".
Komentarze
Powstanie film o przedwcześnie zmarłej aktorce Annie Przybylskiej
Stanowski do Czuchnowskiego w programie na żywo: "Jest pan obrzydliwą postacią"

Afera w Szpitalu Południowym. Kanał Zero wydał pilny komunikat

Poseł KO przyjęta bez kolejki? Małgorzata Pępek wydała pilne oświadczenie
Dziennikarze Tysol.pl laureatami nagród SDP



