Koszykarze Legii Warszawa mistrzami Polski

Koszykarze Legii Warszawa w siódmym meczu finałowym play-off rozgrywanym w Lublinie pokonali tamtejszy Start 92-82 i po 56 latach przerwy zdobyli mistrzostwo Polski.
Finałowa rywalizacja koszykarzy (do czterech zwycięstw) zakończyła się wynikiem 4:3 dla Legii Warszawa.
Koszykarze Legii zdobywali mistrzostwo Polski w latach 1956, 1957, 1960, 1961, 1963, 1966 i 1969.
Więcej informacji wkrótce.
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 22.06.2025 21:24
Źródło: X
Komentarze
„Forma będzie spadać”. Były reprezentant komentuje sytuację Lewandowskiego
07.06.2026 19:43

Komentarzy: 0
Wciąż trwa dyskusja na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego w reprezentacji Polski. Temat wrócił po ostatnim zgrupowaniu, podczas którego 37-letni napastnik zagrał w dwóch spotkaniach, jednak nie zdołał zdobyć bramki, mimo kilku dogodnych okazji.
Czytaj więcej
Barcelona znalazła następcę Lewandowskiego? Transfer jest możliwy
06.06.2026 15:29
Poważne problemy zdrowotne Mai Chwalińskiej
06.06.2026 10:27

Komentarzy: 0
Maja Chwalińska w sobotę po raz pierwszy wystąpi w finale wielkoszlemowym. Od godz. 15 powalczy o triumf w paryskim French Open z rosyjską tenisistką Mirrą Andriejewą. Niewielu wie, że jeszcze niedawno polska tenisistka borykała się z poważnymi problemami.
Czytaj więcej
Reprezentacja Polski bez ważnego zawodnika. Jest oficjalny komunikat
03.06.2026 16:46
Nie żyje legendarny trener
02.06.2026 14:04



