Kontuzja przed półfinałem „Tańca z gwiazdami”

- Na dwa dni przed półfinałem programu „Taniec z gwiazdami" pojawiły się informacje o kontuzji Pauliny Gałązki.
- Według doniesień aktorka ma złamane żebro, ale mimo bólu nadal trenuje i nie wycofała się z rywalizacji.
- Produkcja programu na razie nie zakłada jej rezygnacji, choć jej stan zdrowia nie jest najlepszy.
- Półfinał odbędzie się w najbliższą niedzielę, a o miejsce w finale powalczy pięć par.
Kontuzja przed półfinałem „Tańca z gwiazdami”
Jak podaje Pudelek, aktorka ma złamane żebro.
„Paulina od ponad tygodnia zmaga się z poważną kontuzją. Ma złamane żebro. Problemy zaczęły się jeszcze przed ćwierćfinałem, gdy trenowała z Jackiem Jeschke. Za kulisami pojawiają się żartobliwe komentarze, że Jacek ma na swoim koncie wiele złamanych żeber u swoich partnerek”
- dowiedział się cytowany portal.
Mimo urazu uczestniczka nie zrezygnowała z dalszego udziału w show i wciąż bierze udział w przygotowaniach. Jak wynika z relacji, sytuacja nie jest jednak łatwa.
„Od ćwierćfinału jest na silnych lekach przeciwbólowych. Mimo dużego bólu nie poddaje się i kontynuuje treningi. Może też liczyć na wsparcie ekipy z Atlas Tower, gdzie trenuje, w tym swojego partnera Michała, Madzi Tarnowskiej, Michała Kędzierskiego oraz Gamou”.
Na ten moment produkcja programu nie planuje jej wycofania.
„Na ten moment produkcja nie zakłada jej wycofania z programu, szczególnie że zbliża się walka o finał. Jednak jej stan zdrowia nie jest najlepszy i każdy trening wiąże się dla niej z dużą walką z bólem
- mówi osoba ze stacji.
Półfinał programu odbędzie się już w najbliższą niedzielę. O awans do finału powalczy pięć par, które zaprezentują po dwa tańce. Ostatecznie do finału przejdą trzy duety.
Program „Taniec z gwiazdami”
„Taniec z gwiazdami” jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. W najlepszym czasie przyciągał przed telewizory średnio 4–5 mln telewidzów. Prawdziwym rekordem było 7,7 mln widzów w 2005 r. Program stał się inspiracją dla wielu osób, dla których nauka tańca towarzyskiego pozostała jedynie w sferze marzeń. „Taniec z gwiazdami” opiera się na formacie „Dancing with the Stars”. O zwycięstwo w tanecznym turnieju walczą pary. Najczęściej jedną z osób jest celebryta bądź osobowość medialna, która występuje z profesjonalnym tancerzem. Ten przez kilka tygodni uczy swojego partnera kroków tanecznych. Najlepsza dwójka zdobywa główną nagrodę, czyli statuetkę Kryształowej Kuli oraz nagrody pieniężne.
Komentarze
Nie żyje gwiazda "Chłopaków do wzięcia". Miał zaledwie 49 lat
Odchodzą! Rewolucja w Polsacie










