Szukaj
Konto

Kontuzja przed półfinałem „Tańca z gwiazdami”

Taniec z Gwiazdami
Źródło: Screen z kanału YouTube | Logo Tańca z Gwiazdami
Na krótko przed półfinałem programu „Taniec z gwiazdami" pojawiły się niepokojące informacje dotyczące jednej z uczestniczek. Według medialnych doniesień Paulina Gałązka zmaga się z poważną kontuzją.
Co musisz wiedzieć:
  • Na dwa dni przed półfinałem programu „Taniec z gwiazdami" pojawiły się informacje o kontuzji Pauliny Gałązki. 
  • Według doniesień aktorka ma złamane żebro, ale mimo bólu nadal trenuje i nie wycofała się z rywalizacji.
  • Produkcja programu na razie nie zakłada jej rezygnacji, choć jej stan zdrowia nie jest najlepszy.
  • Półfinał odbędzie się w najbliższą niedzielę, a o miejsce w finale powalczy pięć par.

Kontuzja przed półfinałem „Tańca z gwiazdami”

Jak podaje Pudelek, aktorka ma złamane żebro.

„Paulina od ponad tygodnia zmaga się z poważną kontuzją. Ma złamane żebro. Problemy zaczęły się jeszcze przed ćwierćfinałem, gdy trenowała z Jackiem Jeschke. Za kulisami pojawiają się żartobliwe komentarze, że Jacek ma na swoim koncie wiele złamanych żeber u swoich partnerek”

- dowiedział się cytowany portal.

Mimo urazu uczestniczka nie zrezygnowała z dalszego udziału w show i wciąż bierze udział w przygotowaniach. Jak wynika z relacji, sytuacja nie jest jednak łatwa.

„Od ćwierćfinału jest na silnych lekach przeciwbólowych. Mimo dużego bólu nie poddaje się i kontynuuje treningi. Może też liczyć na wsparcie ekipy z Atlas Tower, gdzie trenuje, w tym swojego partnera Michała, Madzi Tarnowskiej, Michała Kędzierskiego oraz Gamou”.

Na ten moment produkcja programu nie planuje jej wycofania.

„Na ten moment produkcja nie zakłada jej wycofania z programu, szczególnie że zbliża się walka o finał. Jednak jej stan zdrowia nie jest najlepszy i każdy trening wiąże się dla niej z dużą walką z bólem

- mówi osoba ze stacji.

Półfinał programu odbędzie się już w najbliższą niedzielę. O awans do finału powalczy pięć par, które zaprezentują po dwa tańce. Ostatecznie do finału przejdą trzy duety.

 

Program „Taniec z gwiazdami”

„Taniec z gwiazdami” jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. W najlepszym czasie przyciągał przed telewizory średnio 4–5 mln telewidzów. Prawdziwym rekordem było 7,7 mln widzów w 2005 r. Program stał się inspiracją dla wielu osób, dla których nauka tańca towarzyskiego pozostała jedynie w sferze marzeń. „Taniec z gwiazdami” opiera się na formacie „Dancing with the Stars”. O zwycięstwo w tanecznym turnieju walczą pary. Najczęściej jedną z osób jest celebryta bądź osobowość medialna, która występuje z profesjonalnym tancerzem. Ten przez kilka tygodni uczy swojego partnera kroków tanecznych. Najlepsza dwójka zdobywa główną nagrodę, czyli statuetkę Kryształowej Kuli oraz nagrody pieniężne.

 

Komentarzy: 0
Data publikacji: 01.05.2026 19:23
Źródło: pudelek.pl / tysol.pl