Szukaj
Konto

Fundacja Clintonów notuje znaczące spadki, ponieważ Hillary utraciła wpływy

29.11.2016 14:30
Fundacja Clintonów notuje znaczące spadki, ponieważ Hillary utraciła wpływy
Źródło: screen youtube.com
Komentarzy: 0
- Impeachment w Stanach nie jest możliwy, szczególnie, że senat oraz izba reprezentantów pozostaje w rękach republikanów. Rozumiem rozpacz demokratów, ale impeachment nie może się udać. Nie widzę szans na to - powiedziała w studiu TV Republika Aleksandra Rybińska.

- Niemieckie ministerstwo ochrony środowiska przekazało 5 mln euro na fundację Clintonów. Tłumaczy się to tym, że są to środki na programy ochrony środowiska w Afryce, w tym ochronę lasów równikowych. Krytycy zarzucili niemieckiemu rządowi, że przekazało te pieniądze pod koniec kampanii w USA, a programy ochrony środowiska trwają przecież przez cały rok - mówi publicystka.

Od chwili, gdy Hillary Clinton przegrała, fundacja Clintonów zanotowała znaczące spadki w dotacjach. Fundacja Clintonów zajmowała się handlem wpływów - ponieważ HC nie będzie mieć żadnych wpływów, ludzie przestali wpłacać środki na fundacje - tłumaczy Aleksandra Rybińska.

Więcej na telewizjarepublika.pl

Komentarzy: 0
Data publikacji: 29.11.2016 14:30