Dziennikarz Polsatu alarmuje: Dziennikarze mają zakaz wstępu do senatu. Będzie ciamajdan i "wolne media"?
01.06.2020 19:14

Komentarzy: 0
Udostępnij:
- Na polecenie marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego dziennikarze mają zakaz wstępu do BUDYNKU Senatu. Straż marszałkowska przepuszcza tylko pod warunkiem "niewykonywania obowiązków i prac dziennikarskich". - donosi dziennikarz Polsat News Bartłomiej Maślankiewicz. Kiedy usiłowano ograniczyć, nie zakazać, ale ograniczyć dostęp dziennikarzy do polityków w Sejmie i stworzyć, tak jak się dzieje w wielu zachodnich państwach strefę do kontaktu dziennikarzy z politykami, wybuchł jeden z tak zwanych "ciamajdanów" opozycji. Jak będzie treaz?
W 2016 roku poseł Platformy Obywatelskiej Michał Szczerba w proteście przeciwko ograniczaniu dziennikarzom dostępu do polityków w Sejmie wywiesił na trybunie sejmowej płachtę z napisem "Wolne media". Ówczesny Marszałek Sejmu Marek Kuchciński wykluczył z obrad posła Szczerbę, a posłowie opozycji zaczęli okupację sejmowej mównicy, która przerodziła się w wielodniowy, żenujący serial ze śpiewami poseł Muchy i tzw. "wigilijnym pasztetem"
Czy tym razem senatorowie opozycji, która ma w Senacie większość, zdobędą się na protest w obronie "Wolności mediów"?
cyk

Czy tym razem senatorowie opozycji, która ma w Senacie większość, zdobędą się na protest w obronie "Wolności mediów"?
cyk


Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 01.06.2020 19:14
84% uczestników naszej sondy uważa, że "Strajk Kobiet" to kolejny "Ciamajdan"
30.10.2020 22:19

Komentarzy: 0
Protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, który uznał, że przesłanka eugeniczna do aborcji jest niekonstytucyjna, przerodziły się w wulgarne zamieszki z udziałem lewackich bojówkarzy atakujących kościoły, księży, wiernych i zakłócających Msze Święte. Zmienił się również ich cel, który, jak za każdym razem od 2015 roku, sprowadza się do obalenia rządów Zjednoczonej Prawicy. Zadaliśmy naszym czytelnikom pytanie "Czy Strajk Kobiet to kolejny Ciamajdan?"
Czytaj więcej
[Nowy rysunek Krysztopy] "Karmimy ich k-popem"
23.10.2020 23:57
Wyborcza zwariowała do reszty. Znowu wzywa do ciamajdanu?
23.04.2020 01:18

Komentarzy: 0
Marek Beylin w Wyborczej, odrzuca już wszystko i wybory korespondencyjne i kompromisową propozycję Gowina - Opozycja zdaje sobie sprawę z tego, że wybory w maju są możliwe i że układ z Gowinem może okazać się wydmuszką, ale zamiast wypracowywać wspólny precyzyjny przekaz, roztacza głównie mgłę. Mówi, że takie wybory to prawna farsa i groźba dla zdrowia, ale jednocześnie deklaruje, że zawalczy w nich z Dudą - co jest alternatywą wg. Beylina?
Czytaj więcej
Dziennikarka GW o hejcie na Stankiewicza: "Jak widać wolne media tylko wtedy, kiedy mówią, co się podoba"
26.01.2020 13:48
[Wideo] Tomasz Lis, ekspert od "wolnych mediów" obnażony w zaledwie kilka sekund
01.12.2018 13:50


