Burza w Pałacu Buckingham. Chodzi o księcia Harry’ego

Konflikt w rodzinie królewskiej
Według "The Sun" książę Harry podczas ostatniej wizyty w Londynie zrezygnował z zaproszenia od króla Karola III do zatrzymania się w królewskiej rezydencji. Mimo że monarcha zgodził się przyjąć Harry’ego, ten wolał hotel, obawiając się braku ochrony.
Brak ochrony
Harry jest w ciągłych sporach prawnych dotyczących ochrony podczas wizyt w Wielkiej Brytanii. Obecnie ma on prawo do ochrony policyjnej tylko podczas udziału w oficjalnych wydarzeniach królewskich.
Ekspert komentuje
Ekspert królewski, słynny fotograf Arthur Edwards, stwierdził, że książę Harry "zgubił swoją drogę" i wywołał wielkie szkody swoją książką "Spare". Król Karol miał być szczególnie zasmucony komentarzami dotyczącymi królowej Kamili.
Nadzieja na pojednanie
Arthur Edwards wyraził nadzieję na pojednanie między Harrym a królem.
- Każdy jest zdolny do przebaczenia. Mam nadzieję, że Harry powróci do rodziny - powiedział.
Dzieliły ich tylko dwie mile
Matt Wilkinson, redaktor "The Sun", zauważył, że podczas pobytu w Londynie Harry i Karol byli oddzieleni jedynie dwoma milami, ale nie spotkali się. Harry wziął udział w obchodach 10-lecia Invictus Games, a Karol uczestniczył w obowiązkach publicznych, takich jak spotkanie z premierem Fidżi i organizacją przyjęcia ogrodowego w Pałacu Buckingham.
CZYTAJ TAKŻE:
Tagi
Komentarze
Awantura w Pałacu Buckingham. Król Karol III oficjalnie rezygnuje
„Realne zagrożenie”. Książę Harry boi się o dzieci
Pałac Buckingham. Wyciekły nowe informacje w sprawie choroby Kate Middleton
Trzęsienie ziemi w Pałacu Buckingham. Książę wrócił do posiadłości króla Karola III

Pilny komunikat Kate Middleton. Księżna wróciła do tematu choroby



