Szukaj
Konto

Brudziński przeprasza… Gang Olsena za porównanie go do sztabowców PO

16.09.2019 16:20
Brudziński przeprasza… Gang Olsena za porównanie go do sztabowców PO
Źródło: printscreen @tvpinfo
Komentarzy: 0
Dziś rano, podczas konferencji prasowej, szef sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej Krzysztof Brejza wraz z Adamem Szłapką rozpoczęli akcję mobilizacyjną pod hasłem #SilniRazem.

Publicyści zwracają jednak uwagę, że od wielu tygodni pod tym hasztagiem swoje wpisy publikują internetowi hejterzy. Do tego sama kandydatka na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska odniosła się w dość wymijający sposób do nowego hasła opozycji. Zarzuciła PiSowi, że użyto jej plakatu z dodanym hasłem #SilniRazem, podczas gdy go tam nie było.

Ja się odcinam od tego, że na moim bilboardzie PiS celowo umieszcza hasztag, który tam nie był umieszczony i wmawia ludziom, że to mój hasztag. To nie jest mój hasztag


- mówiła Kidawa-Błońska.


Internauci zwracają jednak uwagę, że sama zainteresowana posługuje się tym hasłem chociażby za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Chciałbym przeprosić #GangOlsena, że porównałem ich do sztabowcôw #PO. Odpalić rano busa z hasztagiem, przyznać się do identyfikacji z oczywistymi hejterami a po paru godzinach odżegnywać się od nich i żądać przeprosin od #KWPIS? #montypython by tego nie wymyślił?


- napisał na Twitterze europoseł Brudziński.


Czytaj również: Konferencja KO: "Czas powiedzieć stop polityce hejtu". Zobaczmy co kryje się pod hasztagiem #SilniRazem

Źródło: twitter.com

Komentarzy: 0
Data publikacji: 16.09.2019 16:20