Atak nożownika w Częstochowie

Trzy osoby trafiły do szpitala po ataku nożownika na terenie jednej z firm przy ul. Wyszyńskiego w Częstochowie – informuje RMF FM.
O poranku na terenie jednej z częstochowskich firm agresywny pracownik zaatakował nożem dwie inne osoby. Kiedy policjanci dotarli na miejsce, napastnik ruszył w ich kierunku. Jeden z atakowanych policjantów strzelił w jego kierunku i zranił go w nogę
- podaje RMF FM.
CZYTAJ TAKŻE: Kompromitacja nowego ministra cyfryzacji w programie na żywo [WIDEO]
Trzy osoby w szpitalu
Jak czytamy, zarówno napastnik, jak i dwie poszkodowane osoby zostali zabrani do szpitala.
Na ten moment nie znane są przyczyny zdarzenia.
CZYTAJ TAKŻE: Euforia w Pałacu Buckingham. Radosna nowina od księcia Williama i Kate Middleton
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 03.01.2024 12:24
Źródło: rmf24.pl
Komentarze
Leszek Kraskowski podjął decyzję. "Możecie mnie zamknąć"
26.07.2026 13:27

Komentarzy: 0
Leszek Kraskowski ogłosił, że odmawia dalszego składania wyjaśnień i przekonuje, że ktoś podszył się pod niego, wysyłając e-maile z groźbami. "Nie gram dłużej w tę waszą brudną grę. Wychodzę z tego cyrku" – zapowiedział.
Czytaj więcej
Policja szuka podejrzanego o atak w Berlinie. „Może być uzbrojony”
26.07.2026 08:28

Komentarzy: 0
Policja opublikowała list gończy za domniemanym sprawcą sobotniego ataku na Paradę Równości w stolicy Niemiec - poinformowała w niedzielę rano berlińska prokuratura. Podejrzanym jest 21-letni Abdul B., znany wcześniej policji i powiązany ze środowiskiem islamistycznym. „Jest niebezpieczny i może być uzbrojony” - ostrzega policja.
Czytaj więcej
Tragiczne sceny w Berlinie. Samochód wjechał w tłum ludzi
26.07.2026 07:18

Komentarzy: 0
Co najmniej jedna osoba zginęła, a 14 zostało rannych, gdy samochód wjechał w sobotę późnym wieczorem w tłum w berlińskim parku Tiergarten. Nieopodal odbywała się Parada Równości. Policja poszukuje sprawcy.
Czytaj więcej
18-latka podejrzana o atak na 8-latkę. Trafi do aresztu
25.07.2026 19:21

Komentarzy: 0
Sąd Rejonowy w Zamościu (Lubelskie) zdecydował w sobotę o dwumiesięcznym areszcie dla 18-latki podejrzanej m.in. o zranienie ostrym narzędziem 8-letniej dziewczynki. Wcześniej w podobny sposób próbowała zaatakować inną nastolatkę. Według ustaleń w chwili zdarzenia była pijana. Grozi jej do 7,5 roku więzienia.
Czytaj więcej
Tragiczny wypadek w Małopolsce. Nie żyje kobieta, która wpadła do studni
25.07.2026 18:38

