Aleksandra Dulkiewicz parkuje na trawniku? Jest oświadczenie gdańskiego ratusza

"We wtorek 12 lipca o godz. 12.25 zaobserwowaliśmy prezydencki samochód zaparkowany… pod drzewem" - poinformował w czwartek portal Gdańska Strefa i pokazał zdjęcia.
Portal tvp.info zwrócił się do gdańskiego ratusza z pytaniami: "Czy rzeczywiście jest to auto prezydent Aleksandry Dulkiewicz, dlaczego było zaparkowane w taki sposób i czy jest to zgodne z przepisami?"
"Przedstawione na zdjęciu podwórko użytkowane jest wyłącznie przez wspólnoty mieszkaniowe oraz pozostałych współwłaścicieli nieruchomości" - można przeczytać w odpowiedzi przesłanej do tvp.info przez Izabelę Kozicką-Prus (p.o. kierownika referatu prasowego prezydent Gdańska).
"Z powodu remontu dachu, zgodnie z informacją zamieszczoną w klatkach kamienicy, właściciele samochodów zostali poproszeni o ich przestawienie z tradycyjnych miejsc parkowania na podwórzu" - dodano.
"Po zakończeniu remontu dachu samochód wróci na poprzednie miejscepostojowe" - podkreślono.
Komentarze
Ważna konferencja IPN w Gdańsku. Tematem 5. Wileńska Brygada AK i powojenne podziemie

Ważny komunikat dla mieszkańców Gdańska

Ważny komunikat dla mieszkańców Gdańska

Ważny komunikat dla mieszkańców Gdańska
Odsłonięcie tablicy ku czci ks. Stanisława Bogdanowicza. Ważne wydarzenie w Gdańsku
