[video] Dawid Podsiadło wraca po dłużej przerwie na scenę z nowym utworem
![[video] Dawid Podsiadło wraca po dłużej przerwie na scenę z nowym utworem](https://tysol.pl/storage/files/2026/3/1/f5fb2143-3c85-4726-9f17-481f2c5bdb25/20051.jpg?p=article_hero_mobile)
Wokalista wraca po ponad półtorarocznej przerwie na scenę z utworem "Małomiasteczkowy"
Nowa płyta Dawida Podsiadło ukaże się na jesieni.
Artysta zapowiadał, że jego najnowszy krążek będzie pełen tanecznych przebojów.
"Małomiasteczkowy" ma szansę zostać hitem wakacji.
BB
Artysta zapowiadał, że jego najnowszy krążek będzie pełen tanecznych przebojów.
"Małomiasteczkowy" ma szansę zostać hitem wakacji.
BB

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 06.06.2018 13:13
Komentarze
[video] Zobacz "Najnowszy klip". Dawid Podsiadło debiutuje w nietypowej roli
02.09.2019 17:35

Komentarzy: 0
Wiosna i lato były pełne sukcesów dla Dawida Podsiadło. Diamentowa płyta „Małomiasteczkowy”, wyprzedany koncert na PGE Narodowym z Taco Hemingwayem, sukces singla „Trofea”, który okupował pierwsze miejsce notowań radiowych list przebojów przez całe kończące się lato. Nadchodzącą jesień artysta zaczyna premierą klipu do utworu „Najnowszy klip”, zapowiadającego film „(Nie)znajomi”, w którym Dawid Podsiadło debiutuje w roli producenta. W kinach już 27 września.
Czytaj więcej
Ostatnie bilety na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingway'a na PGE Narodowym
02.07.2019 14:53

Komentarzy: 0
Po rekordowo szybkim wyprzedaniu koncertu Dawida i Taco na PGE Narodowym, mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów, którzy nie zdążyli kupić biletów. Do sprzedaży trafi dodatkowa, ostatnia pula biletów na płytę. To właśnie one cieszyły się największym zainteresowaniem, i wyprzedały się najszybciej. Sprzedaż rozpocznie się w środę, 3 lipca, o godzinie 12:00 na stronie eBilet.pl.
Czytaj więcej
[video] 10. rocznica śmierci Michaela Jacksona. Przypomnijmy największe przeboje Króla Popu
25.06.2019 17:28

Komentarzy: 0
25 czerwca 2009 roku zmarł Michael Jackson. Śledztwo przeprowadzone przez policję udowodniło, że do śmierci doprowadził (nieumyślnie) Conrad Murray, prywatny lekarz muzyka – przypisywał wielokrotnie za duże dawki leków nasennych. Doktor został w listopadzie 2011 roku skazany na karę 4 lat pozbawienia wolności (odsiedział dwa). Murray aplikował mu propofol, czyli silny środek usypiający, którego stosowanie w warunkach domowych jest niedozwolone. Rozcieńczał go niekiedy z lidokainą. Dawał mu też lorazepam (Antivan) i midazolam (Versed).
Czytaj więcej
[video] Dawid Podsiadło obchodzi 26. urodziny. Przypomnijmy największe przeboje artysty
23.05.2019 16:06
Dawid Podsiadło I Taco Hemingway ujawniają szczegóły pierwszego wspólnego koncertu
09.05.2019 19:05

