Fani „Pamiętników wampirów” oszaleją. Nina Dobrev i Paul Wesley znowu razem

- Gwiazdy serialu „Pamiętniki wampirów” wystąpią w adaptacji powieści „You Deserve to Know”, która powstaje dla platformy Hulu.
- Dobrev wcieli się w Gwen, a Wesley w Scotta. Bohaterowie znajdą się po przeciwnych stronach śledztwa dotyczącego morderstwa jednego z sąsiadów. Oboje będą również producentami wykonawczymi serialu.
- To pierwsza wspólna produkcja aktorów od zakończenia „Pamiętników wampirów” w 2017 roku. Nina Dobrev i Paul Wesley zapowiedzieli projekt w mediach społecznościowych, wyrażając radość z ponownej współpracy.
Fani „Pamiętników wampirów” oszaleją z radości! Gwiazdy uwielbianego serialu ponownie połączą siły w nowym projekcie.
Nina Dobrev i Paul Wesley znowu razem
Magazyn „PEOPLE” potwierdza, że Nina Dobrev, która w serialu „Pamiętniki wampirów” wcieliła się w rolę Eleny Gilbert, oraz Paul Wesley, odgrywający postać Stefana Salvatore’a, ponownie zagrają razem w telewizyjnej adaptacji powieści Aggie Blum Thompson z 2025 roku pt. „You Deserve to Know”.
Wiadomość gruchnęła prawie 10 lat po zakończeniu w 2017 roku ośmiosezonowej serii „Pamiętniki wampirów”. Jak podają zagraniczne media nowy serial ma opowiadać o trzech parach z przedmieść, które są sąsiadami i próbują rozwikłać sieć tajemnic po zamordowaniu jednego z mężów.
Dobrev wcieli się w rolę Gwen, a Wesley – w rolę Scotta, dwojga sąsiadów stojących po przeciwnych stronach śledztwa w sprawie morderstwa.
Jak czytamy oboje będą również pełnić funkcję producentów wykonawczych.
Nie mogłam się doczekać, żeby to opublikować
- napisała na Instagramie Nina Dobrev ogłaszając nowy projekt.
Sekrety ujawnione
- napisał z kolei Paul Wesley i dodał, że cieszy się z powrotu na ekrany u boku Niny.
Komentarze
Nie żyje córka aktora z „Policjantek i policjantów”. Miała 24 lata










