Awantura w „Sanatorium miłości”

„Sanatorium miłości” to polski program telewizyjny typu reality show tworzony w formie telenoweli dokumentalnej, prowadzony przez Martę Manowską i emitowany na antenie TVP1 od 20 stycznia 2019.
Awantura w „Sanatorium miłości”
Tym razem kuracjuszem odcinka został Henryk P. Miał przywilej zaproszenia na randkę wybranej kobiety.
Wszyscy myśleli, że zaprosi Emilkę, z którą spotykał się od samego początku i zaczęło łączyć ich coś więcej. Jednak randkę zaproponował Ewie. Uczestnicy nie kryli zaskoczenia i zniesmaczenia. W mediach społecznościowych zawrzało:
Miał fajną relację to zamiast ją pielęgnować wybrał inną. Gdzie w tym sens. A tym bardziej, że pasowali do siebie.
Ten pan to duży chłopak zaczepiający dziewczyny przyszedł się dobrze bawić.
Oj nie ładne się zachował.
Bardzo brzydko to przykre
Ewa zdecydowała pójść na randkę z Henrykiem, ale tylko po to by powiedzieć mu, że niestosownie się zachował.
Komentarze
„Chcieliście dramę zrobić”. Burza w TVN
Nie żyje gwiazda "Chłopaków do wzięcia". Miał zaledwie 49 lat
To koniec. Złe wieści dla fanów serialu „Klan”
„Jak można było wypuścić taki jad i hejt”. Burza po emisji popularnego programu TVN
KPRM: podpisano umowę dotyczącą programu SAFE










