To koniec przeglądarki Internet Explorer

Przez lata Internet Explorer był absolutnie najczęściej używaną przeglądarką. Zapewne głównie dlatego, że stanowił element oferty Windows Microsoft dla komputerów stacjonarnych.
Dziś, 15 czerwca Microsoft przestaje wspierać jeden ze swoich sztandarowych produktów.
Latami Internet Explorer miał praktycznie monopolistyczną pozycję na rynku przeglądarek, jednak z czasem zaczął ją tracić na rzecz konkurencji.
W 2015 roku Microsoft zaoferował nową przeglądarkę Edge.
cyk
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 15.06.2022 23:44
Źródło: PolsatNews.pl
Komentarze
“El Mundo”: Google, Facebook, Twitter... Xi Jinping, przy wsparciu koncernów, pozuje na władcę świata
04.02.2021 12:08

Komentarzy: 0
Hiszpański publicysta dziennika “El Mundo” Federico Jimenez Losantos uważa, że finansowa elita świata, głównie właściciele dużych koncernów technologicznych, popierają zapędy do panowania nad światem chińskiego prezydenta Xi Jinpinga.
Czytaj więcej
Największa inwestycja w historii Polski. Microsoft da miliard dolarów na Chmurę Krajową
05.05.2020 14:35
Reprezentacjami jakich firm i instytucji chwali się profil Parady Równości?
29.05.2019 17:41
Microsoft ocenił sześć polskich placówek jako światowe centra innowacyjności
05.02.2018 15:24

Komentarzy: 0
Coraz więcej szkół otwiera się na nowe technologie. Technologia przestaje szkołom przeszkadzać, a pomaga im wpasowywać się w proces edukacyjny – ocenia Cecylia Szymańska-Ban z Microsoft Polska. Nowe technologie pomagają zwiększyć kompetencje cyfrowe uczniów. W części szkół brakuje do tego odpowiedniego sprzętu, w niektórych placówkach problemem jest brak kompetencji nauczycieli. Sytuacja powoli się jednak zmienia. Sześć polskich szkół zostało wskazanych przez Microsoft jako centra kompetencyjne na światową skalę.
Czytaj więcej
Nowe maksymalne ceny paliw. Kierowcy zapłacą mniej
23.06.2026 12:17

Komentarzy: 0
W środę litr benzyny 95 ma kosztować nie więcej niż 5,97 zł, benzyny 98 - 6,68 zł, a diesla - 6,11 zł - wynika z wtorkowego obwieszczenia Ministra Energii. Oznacza to, że w porównaniu z wtorkiem ceny maksymalne obu rodzajów benzyn spadną o 1 gr/l a cena diesla się nie zmieni.
Czytaj więcej

